Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 72
Aixam , 48
Alfa Romeo , 1624
Alpina , 10
Artega , 2
Audi , 25392
BAIC , 15
Bentley , 14
BMW , 15350
Bugatti , 7
Buick , 13
Cadillac , 76
Chevrolet , 505
Chrysler , 473
Citroën , 3024
Corvette , 1
Dacia , 76
Daewoo , 104
Daihatsu , 143
DeTomaso , 1
Dodge , 170
Ferrari , 6
Fiat , 7448
Ford , 19525
GMC , 24
Great Wall , 11
Grecav , 7
Honda , 547
Hummer , 45
Hyundai , 2153
Infiniti , 13
Isuzu , 68
Jaguar , 613
Jeep , 959
Kia , 669
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 928
Land Rover , 4109
Landwind , 2
Lexus , 30
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 89
Maserati , 16
Maybach , 2
Mazda , 1149
Mercedes-Benz , 87498
MG , 15
MINI , 696
Mitsubishi , 1739
Morgan , 1
Nissan , 3343
NSU , 4
Opel , 10545
Peugeot , 3953
Piaggio , 14
Pontiac , 1
Porsche , 1132
Proton , 1
Renault , 5445
Rover , 301
Saab , 200
Seat , 2218
Škoda , 1090
Smart , 888
Spyker , 1
Ssangyong , 207
Subaru , 101
Suzuki , 578
Talbot , 1
Tata , 16
Tesla , 3
Toyota , 8344
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 3
VW Volkswagen , 46455
Volvo , 2888
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 5

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 06:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
22 Korr 10:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

VW GOLF 5 UNITED 1.6 BENZINE -GAZ

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 Bluetec ����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 BENZIN GAZ 3.0 AUTOMAT 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO FRIGORIFER 1.3 NAFT 2012 NDERROHET

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 Full Panorama

13 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2016 Automat 2.0 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volkswagen golf V 2.0tdi(1bosht) automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Durrës

Mercedes c280(benzine) kambjo automatike

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

����Mercedes S350 benzine/gaz����

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.4 diesel automatik

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED EXECUTIVE FULL 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:55 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Golf GTD Automat

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

����Vw Golf 6 plus 1.4 automat ����

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Vw golf 5 plus automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 4MATIC BLUEEFFICENCY PANORAMA FULL

14 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

BENZ C180 NAFTE VITI 2016 AUTOMATIK OKAZION

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:53 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

Reno Modus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

SHITET VW JETTA

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 - 2.5 _ Benzinë + Gaz

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2009 ZVICRA

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Tiranë

Land Rover Freelander

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet fugoni sprinter

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:48 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai SANTA FE 2.0 CRDI eVGT Premium EXECUTIVE 7 VENDE -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz W212 E 220 CDI BLUEEFFICIENCY AVANTGARD //AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert Tepee  ·  Tiranë

���� PEUGEOT 2.0 BENZIN 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:48 Makina  ·  BMW  ·  X4  ·  Tiranë

BMW X4 XDrive 3.0D M-PAKET PANORAM LASER CAMERA INDIVIDUAL15

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:48 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet AUDI Q5 2.0 QUATTRO SLINE ����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

W203 220 CDI Automat Viti 2001

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 6 naftt manual viti 2010

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:47 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

Sapo ardhur nga zvicra astra kabriolet viti 2006

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE 4MOTION LED PANORAM FULL -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 63 AMG  ·  Sarandë

Mercedes Benz S63 Amg Fabrike First Class Edition 585hp

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:44 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Berat

Opel meriva 2010 benzin - gas

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:44 Makina  ·  Kia  ·  K2700  ·  Tiranë

Shes Kia the new K7

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 6 benzin/gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

❌Automat ❌

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

BENZ E 220 CDI AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez Benz C220

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:37 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Tiranë

Shitet Toyota iQ 1.3 benzine automat.Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione