Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 50
Acer , 3
Alcatel , 243
Apple , 7
Apple , 101
Microsoft , 5
Amoi , 5
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 26497
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 103
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 32
Lenovo , 2
Lenovo , 1
Lenovo , 5
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 908
Samsung , 89
Ericsson , 9
Google , 121
HP , 35
HTC , 793
Huawei , 1034
i-mate , 1
i-mobile , 19
Lenovo , 325
LG , 1169
Mobile , 48
Motorola , 151
Nokia , 1341
O2 , 4
Pantech , 4
Samsung , 16854
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 643
T-Mobile , 5
Telit , 1
Toshiba , 7
Vertu , 27
VK Mobile , 10
Vodafone , 154
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 54

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.
Sot 12:47 Telefona celular , Tiranë

Pixel 3

140 EUR

Online
Sot 12:40 Telefona celular , Shkodër

Iphone 11 gjendja 10/10

350 EUR

Sot 12:34 Telefona celular , Tiranë

Samsung S4

4 500 LEK

Sot 12:15 Telefona celular , Korçë

Iphone 8

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:14 Telefona celular , Korçë

Iphone 6

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:13 Telefona celular , Korçë

Iphone 5s

50 LEK

Sot 12:13 Telefona celular , Korçë

Iphone SE 2 (2020)

200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:12 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus 64 GB

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:11 Telefona celular , Korçë

Iphone 6s plus

11 000 LEK

Sot 12:11 Telefona celular , Korçë

Iphone 8 plus

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 12:10 Telefona celular , Korçë

Iphone 5C

4 000 LEK

Sot 12:07 Telefona celular , Korçë

iphone 6 64gb

5 000 LEK

Sot 12:03 Telefona celular , Tiranë

Samsung A21S

7 000 LEK

Sot 11:37 Telefona celular , Lezhë

samsung a13 dhe j7pro okazion

15 000 LEK

Sot 11:36 Telefona celular , Shkodër

Xiaomi Redmi (2022)

110 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

samsung a30 okazion

8 000 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

samsung note 10 plus

25 000 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

samsung m21

13 000 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

iphone xr okazion

21 000 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

iphone 7 jet black

8 000 LEK

Sot 11:32 Telefona celular , Korçë

huawei p smart 2019 (gjendje 10/10)

80 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:14 Telefona celular , Tiranë

Samsung S21 ultra 256gb

250 EUR

Sot 10:34 Telefona celular , Lushnjë

okazion s21 fe

300 LEK

Sot 10:12 Telefona celular , Tiranë

S22 Ultra 5G

700 EUR

Sot 10:08 Telefona celular , Tiranë

Note 20 Ultra 5G 12/256

450 EUR

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Iphine 7 32gb

7 500 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A12

10 000 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Huawei P10 lite

5 500 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A10

7 000 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A21s

9 000 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A22 5g

12 000 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Qark Samsung Galaxy S10

6 000 LEK

Sot 09:58 Telefona celular , Tiranë

Qarqe Samsung

1 LEK

Sot 09:41 Telefona celular , Lezhë

Shitje

220 LEK

Sot 09:24 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 2018

7 000 LEK

Sot 09:24 Telefona celular , Tiranë

Qark A50 128 Gb

5 000 LEK

Sot 08:36 Telefona celular , Fier

Shitet Samsung S21 5G

15 200 LEK


Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione