Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 13778
Samsung , 70
Nokia , 44
LG , 34
Huawei , 29
BlackBerry , 25
Sony , 22
HTC , 21
Lenovo , 11
Mobile , 8
Google , 8
Motorola , 5
Alcatel , 4
Asus , 3
Vodafone , 3
ZTE , 3
Acer , 2
AT&T , 2
Amoi , 1
HP , 1
i-mobile , 1
MWg , 1
T-Mobile , 1
VK Mobile , 1
Microsoft , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:25 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S22 Ultra 128GB

489 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:07 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 FE  ·  Durrës

Samsung S21 FE 128/6 200€

200 EUR

Dje 22:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Durrës

Okazion ose nderrohet iphone 11 pro max

200 EUR

Dje 21:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:02 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet Samsung A05

9 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:46 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S23 Plus 256GB

530 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:06 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Shkodër

SAMSUNG Z FOLD 3 5G

410 EUR

Dje 20:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Shkodër

S22 ULTRA 12/256GB

450 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S 22 ne gjendje shume te mire .

420 EUR

Dje 18:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5 mini  ·  Tiranë

SAMSUNG S5 MINI

50 LEK

Dje 18:29 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Tiranë

SAMSUNG S4

40 LEK

Dje 18:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·   ·  Tiranë

SAMSUNG S24 ULTRA (I RI)

899 LEK

Dje 17:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

ORE SMART WATCH SAMSUNG

10 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 17:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB

65 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB

350 EUR

Dje 16:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05 (I RI)

130 EUR

Dje 16:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SMARTWATCH GEAR S4

80 LEK

Dje 16:39 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S3  ·  Tiranë

Samsung TAB S3

150 EUR

Dje 16:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

SAMSUNG J5 (2016)

50 EUR

Dje 16:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S4  ·  Tiranë

SAMSUNG S4

40 EUR

Dje 16:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A24

190 EUR

Dje 14:35 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22+  ·  Tiranë

SAMSUNG S22 PLUS 256GB ��EDI PHONES ��

390 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:35 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S21 Ultra  ·  Tiranë

SAMSUNG BUDS PRO ��EDI PHONES ��

49 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A51  ·  Tiranë

SAMSUNG A51 128/4 ��EDI PHONES ��

12 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG B315 I RI NE KUTI ��EDI PHONES ��

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Tiranë

SAMSUNG A04S 32/3 (NEW)��EDI PHONES ��

12 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05 64GB 4GBRAM ��EDI PHONES ��

13 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A14  ·  Tiranë

SAMSUNG A14 64 /4 ��EDI PHONES ��

14 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

SAMSUNG A05S 128/6 ��EDI PHONES ��

16 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:33 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

SAMSUNG S22 128/8 ��EDI PHONES ��

320 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 14:02 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione