Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone x ne Shitje | Njoftimet per Telefona celular

Samsung , 61
Huawei , 7
Sony , 3
HTC , 2
LG , 2
Nokia , 2
Google , 2
Amoi , 1
HP , 1
i-mobile , 1
ZTE , 1

Gjej Iphone x ne Shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Iphone x apo nga modelet e ndryshme si, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone X, XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe shume te tjere ne shitje. Gjej Iphone x me çmimet me te volitshme.Dje 19:53 Telefona celular , Tiranë

Iphone x

19 900 LEK

Dje 17:03 Telefona celular , Tiranë

Shasi iphone x origjinale

5 000 LEK

Dje 09:48 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

28 Sht 22:11 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

28 Sht 21:59 Telefona celular , Elbasan

Iphone X 16.000 lek

16 000 LEK

27 Sht 07:35 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

26 Sht 18:22 Telefona celular , Durrës

SHITET IPHONE X 64GB

150 LEK

25 Sht 15:54 Telefona celular , Shkodër

Shitet Iphone X ne kuti

200 EUR

25 Sht 11:48 Telefona celular , Durrës

Iphone x 64gb

160 LEK

25 Sht 11:41 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64 gb

180 LEK

22 Sht 21:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone x

16 000 LEK

22 Sht 18:02 Telefona celular , Shkodër

Iphone x 64gb

130 EUR

21 Sht 20:41 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

20 Sht 21:18 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 10/10

230 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 19:58 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64gb black

20 000 LEK

19 Sht 11:11 Telefona celular , Elbasan

IPhone X 64gb 229mije leke

229 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 11:05 Telefona celular , Elbasan

iPhone X 64gb 229 mij leke

229 000 LEK

18 Sht 14:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 256 gb

22 000 LEK

16 Sht 07:22 Telefona celular , Tiranë

⁉️OKAZION SI I RI⁉️

230 LEK

14 Sht 13:03 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone X 64GB

24 000 LEK

10 Sht 08:23 Telefona celular , Elbasan

Nderrohet Iphone X me apple watch series 7

1 LEK

08 Sht 16:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X

17 000 LEK

07 Sht 02:40 Telefona celular , Tiranë

iphone 11 iphone x okazjon!!

300 LEK Çmimi me zbritje

03 Sht 21:38 Telefona celular , Shkodër

Ndrroj

222 EUR

31 Gush 18:27 Telefona celular , Durrës

Iphone X

25 000 LEK

31 Gush 14:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb

150 EUR

28 Gush 00:56 Telefona celular , Berat

Iphone x gjendja 10-10

220 EUR

25 Gush 18:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X 0696304684

250 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 16:55 Telefona celular , Lushnjë

Iphone x 64 gb okazjon

15 000 LEK

10 Gush 17:28 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

140 EUR

03 Gush 11:44 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 256

99 EUR

28 Korr 13:11 Telefona celular , Durrës

iPhone X me fans ajdi 256 gb

162 LEK Çmimi me zbritje

23 Korr 13:27 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

170 LEK

17 Korr 16:08 Telefona celular , Fier

Iphone x

160 LEK

15 Korr 00:47 Telefona celular , Korçë

Shes iphone x

220 LEK

12 Korr 10:31 Telefona celular , Durrës

Iphone

190 LEK Çmimi me zbritje


Jeni duke kerkuar per Iphone x ne shitje? Shiko ofertat per Iphone x ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve. Kerko njoftime ne MerrJep.al.


Blej Iphone x ne Shitje


Kerko njoftime ne MerrJep.al per Iphone x dhe gjej mijera oferta per Iphone ne shitje. Shiko njoftimet per Iphone x apo nga modelet e ndryshme si iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone X, XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Iphone x ne shitje ne GJithe Shqiperine.


Shit Iphone x ne MerrJep.al


Posedoni Iphone x qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime tani.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione