Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xiaomi - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 53
Huawei , 16
Google , 8
LG , 3
Sony , 3
Mobile , 2
Acer , 1
Asus , 1
HTC , 1
Lenovo , 1
Samsung , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xiaomi,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Xiaomi Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:49 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi F4 GT

40 000 LEK

Dje 22:46 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Redmi 9A

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 21:50 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi mi 11 lite

25 000 LEK

Dje 17:21 Telefona celular , Korçë

redmi 9A (si i ri)

80 LEK Çmimi me zbritje

Dje 14:53 Telefona celular , Tiranë

Okazion Xiaomi 11T Pro

270 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:38 Telefona celular , Tiranë

Nothing phone 1 n shitje

40 000 LEK

Dje 10:37 Telefona celular , Tiranë

Redmi 5 plus

80 LEK

Dje 10:27 Telefona celular , Tiranë

shitet xiaomi mi A2

85 LEK

26 Sht 16:59 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi 11T Pro 8/256 Gb nderrohet

35 000 LEK

Shitësit të Besuar
26 Sht 15:22 Telefona celular , Tiranë

shitet karikus org xiaomi

3 000 LEK

26 Sht 15:02 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi MI 10 5G - 8/256GB

220 EUR Çmimi me zbritje

25 Sht 21:55 Telefona celular , Durrës

Xiaomi 6 Muaj i Perdorur

14 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Sht 20:05 Telefona celular , Durrës

Xiaomi poco f3

260 LEK

23 Sht 19:20 Telefona celular , Korçë

xiaomi 9A si i ri

68 EUR

21 Sht 20:41 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

21 Sht 08:57 Telefona celular , Kukës

Xiaomi Mi A1 - Gold

73 EUR Çmimi me zbritje

20 Sht 17:22 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

140 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 17:16 Telefona celular , Shkodër

Xiaomi note 10s

130 LEK

18 Sht 11:49 Telefona celular , Lezhë

Xiaomi Mi11

360 EUR

17 Sht 20:23 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi redmi note 12 (i ri ne kuti)

199 EUR

17 Sht 20:19 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi redmi 12 (i ri ne kuti) 256GB

185 EUR

17 Sht 02:57 Telefona celular , Vlorë

Xiaomi note 9 pro i ri

200 EUR

16 Sht 16:25 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi poco X3 nfc 128gb

20 000 LEK

15 Sht 17:21 Telefona celular , Tiranë

Rrypa origjinale mi band 7

16 LEK Çmimi me zbritje

14 Sht 14:14 Telefona celular , Elbasan

Xiaomi

400 EUR

12 Sht 22:06 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi 11t pro

270 EUR

09 Sht 18:02 Telefona celular , Tiranë

Celular si i Ri Okazion

11 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xiaomi | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione