Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Huawei - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Huawei , 888
Samsung , 28
LG , 4
Asus , 2
Sony , 2
Lenovo , 2
Google , 2
HTC , 1
Motorola , 1
Nokia , 1
Mobile , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Huawei,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Huawei Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:46 Telefona celular , Shkodër

HUAWEI P30 PRO

14 000 LEK

Dje 17:33 Telefona celular , Tiranë

Huawei P10 lite

5 500 LEK

Online
Dje 14:48 Telefona celular , Korçë

huawei p smart 2019 (gjendje 10/10)

80 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 11:22 Telefona celular , Tiranë

Huawei P30 Pro 8 GB Ram,128GB

20 000 LEK

19 Sht 11:53 Telefona celular , Tiranë

Huawei Mate 50 Pro

670 EUR

15 Sht 15:12 Telefona celular , Shkodër

Huawei P6

95 EUR

15 Sht 14:44 Telefona celular , Tiranë

Smartwatch Huawei Gt3

150 LEK

14 Sht 16:12 Telefona celular , Fier

SHITET HUAWEI P40 LITE E

10 200 LEK

12 Sht 03:08 Telefona celular , Tiranë

HUAWEI HONOR 4C 8 GB GOLD

110 EUR

12 Sht 02:58 Telefona celular , Korçë

Huawei P smart

11 000 LEK

03 Sht 15:26 Telefona celular , Shkodër

Huawei P30 Pro 256gb

300 EUR

01 Sht 16:02 Telefona celular , Durrës

super huawei p8 lite

5 500 LEK

31 Gush 13:52 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia Pro 1 12/512GB

1 EUR

27 Gush 22:13 Telefona celular , Tiranë

Asus Zenfone 9

399 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

05 Gush 11:17 Telefona celular , Tiranë

shiten telefona

10 000 LEK

04 Gush 10:45 Telefona celular , Tiranë

Okazion Huawei p30lite

14 900 LEK

02 Gush 10:13 Telefona celular , Tiranë

Okazion Huawei p30lite

14 900 LEK

28 Korr 23:10 Telefona celular , Tiranë

Huawei Y7 prime

15 LEK Çmimi me zbritje

13 Korr 22:03 Telefona celular , Tiranë

Huawei

35 000 LEK

13 Korr 22:00 Telefona celular , Tiranë

Huawei p30 pro

24 000 LEK

12 Korr 09:40 Telefona celular , Tiranë

Shitet huawei p60 pro ose nderrohet

899 EUR

30 Qer 19:28 Telefona celular , Tiranë

Huawei P60 Pro

1 EUR

30 Qer 17:42 Telefona celular , Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

29 Qer 17:04 Telefona celular , Tiranë

Huawei P30 6/128 gb

160 EUR

26 Qer 22:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

26 Qer 11:42 Telefona celular , Tiranë

shes huawei nova 9

260 EUR

12 Qer 12:11 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find X6 Pro 16/512GB

1 EUR

11 Qer 23:58 Telefona celular , Pogradec

Huawei p30 lite

12 000 LEK

29 Maj 15:45 Telefona celular , Tiranë

Gaming Pc i ri

700 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Huawei | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • huawei në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Huawei në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • huawei në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • huawei në kategorinë Telefona celular | Huawei | Ascend G620s
  • huawei në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • huawei në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • Huawei në kategorinë Telefona celular
  • Huawei në kategorinë Tableta | Samsung
  • Huawei në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Huawei në kategorinë Telefona celular | Samsung

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione