Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 7 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 148
Huawei , 8
LG , 6
Nokia , 6
Google , 5
i-mobile , 4
Mobile , 4
HTC , 4
Motorola , 3
Sony , 3
HP , 3
Lenovo , 1
Asus , 1
Alcatel , 1
ZTE , 1
Apple , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 7,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 7 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:40 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

Dje 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Korçë

Iphone 7 plus (100��)

10 000 LEK

Dje 20:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Vlorë

iPhone 7 Plus perfekt

70 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 17:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  ipad 7th  ·  Tiranë

Ipad 7

140 LEK

Dje 13:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Samsung sgh-m150

1 EUR

Dje 13:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Note Ultra  ·  Elbasan

Samsung

1 EUR

Dje 12:32 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Tiranë

Shes Motorola G20 4/64 80 mije leke

8 000 LEK

Dje 12:32 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nokia 7.1 si i ri 80 mije leke

8 000 LEK

Dje 10:23 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Leagoo  ·  Tiranë

Shes telefon Leagoo 50 mijë lekë

5 000 LEK

26 Maj 22:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

26 Maj 14:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Shitet Iphone 7 i bardhe Silver- 7200Lek

7 200 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 13:30 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

26 Maj 13:29 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 6230

1 EUR

25 Maj 19:02 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tab A i 2019 80 mije okazion

80 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
24 Maj 17:03 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

24 Maj 16:02 Telefona celular  ·  Alcatel  ·   ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

21 Maj 06:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Shitet iphone 7 plus 32gb

130 EUR

20 Maj 01:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Shitet iPhone 7 128GB 100mij LEK

100 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 18:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7

70 EUR

15 Maj 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

IPHONE 7 100% BATERI

70 EUR

12 Maj 09:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

30 Pri 10:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Apple iPhone 7 Plus (Black)

8 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Pri 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion Iphone 14 Pro Max 128GB Deep Purple

87 000 LEK

28 Pri 18:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Apple iPhone 7 Plus (Black)

8 000 LEK

28 Pri 17:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7 dhe apple watch se

10 000 LEK

28 Pri 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

�� Okazion Iphone 14 Pro Max Deep Purple ��

88 000 LEK

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 9  ·  Tiranë

Samsung galaxy note 9

25 Pri 14:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

Iphone 7 plus 128GB

15 000 LEK

24 Pri 18:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Gjirokastër

Shitet iphone 7+

80 EUR

22 Pri 15:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Korçë

iphone 7 jet black

7 000 LEK

20 Pri 18:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Krujë

Shitet iphone 7

7 000 LEK

19 Pri 21:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tiranë

Iphone 7 black

90 LEK

18 Pri 03:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Tiranë

iPhone 7 Plus Red 128GB

250 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 21:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amazfit gtr3 pro limited edition

22 500 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 7 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Iphone 7 plus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • iPhone 7 në kategorinë All Category
  • IPhone 7 në kategorinë Telefona celular
  • Iphone 7 në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Iphone 7 në kategorinë Elektronika
  • Iphone 7 në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • iphone 7 në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • iphone 7 në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy A3
  • iPhone 7 në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy S7
  • IPhone 7 në kategorinë Mace

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione