Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

oppo - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Huawei , 4
Samsung , 4
Asus , 1
LG , 1
O2 , 1
Sony , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe oppo,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj oppo Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Sht 10:22 Telefona celular , Tiranë

Okazion

200 EUR Çmimi me zbritje

31 Gush 13:52 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia Pro 1 12/512GB

1 EUR

27 Gush 22:13 Telefona celular , Tiranë

Asus Zenfone 9

399 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

25 Korr 20:24 Telefona celular , Tiranë

Oppo Reno6 pro 5G

200 EUR

25 Korr 18:18 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find x3 Pro

269 EUR

12 Korr 07:59 Telefona celular , Tiranë

Okazion 8+8/128 gb 200 €

200 EUR

01 Korr 17:41 Telefona celular , Durrës

Shitet oppo find x2 pro

300 EUR Çmimi me zbritje

30 Qer 19:28 Telefona celular , Tiranë

Huawei P60 Pro

1 EUR

30 Qer 13:57 Telefona celular , Tiranë

Oppo reno 2z 8/128

150 LEK

12 Qer 12:11 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find X6 Pro 16/512GB

1 EUR

20 Maj 16:30 Telefona celular , Tiranë

Huawei Mate 50 Pro

750 EUR

17 Maj 17:52 Telefona celular , Tiranë

Shitet Oppo

200 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 11:49 Telefona celular , Tiranë

smartphone oppo find x3 neo

300 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 19:40 Telefona celular , Durrës

8+5 GB ram 128 GB night vision camera

160 EUR

01 Pri 22:01 Telefona celular , Durrës

gaming phone 8+5GB ram octacore 800U

200 LEK

25 Mar 00:17 Telefona celular , Tiranë

Huawei Mate 50 Pro

1 EUR

10 Mar 02:22 Telefona celular , Tiranë

Okazion Oppo a52

95 EUR

24 Shk 09:04 Telefona celular , Tiranë

OPPO RENO 2Z

200 LEK

17 Shk 05:49 Telefona celular , Durrës

OPPO Reno 7 5G 256GB

250 EUR

17 Shk 05:49 Telefona celular , Gjirokastër

Oppo Find X3 Pro 256GB

400 EUR

18 Jan 11:38 Telefona celular , Durrës

shitet oppo find x2 pro

38 000 LEK

18 Jan 11:38 Telefona celular , Tiranë

shitet oppo find x2 pro

38 000 LEK

14 Dhj 10:08 Telefona celular , Elbasan

Oppo A15

160 LEK

13 Dhj 14:16 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find X5 Pro 12/256GB����

750 EUR Çmimi me zbritje

11 Dhj 12:59 Telefona celular , Fier

oppo A15

60 LEK Çmimi me zbritje

17 Nën 19:25 Telefona celular , Fier

2-telefona 130 mij

130 LEK Çmimi me zbritje

08 Nën 06:24 Telefona celular , Fier

2-telefona

150 LEK Çmimi me zbritje

01 Nën 21:38 Telefona celular , Tiranë

Google Pixel 7 Pro

1 EUR

13 Tet 18:29 Telefona celular , Tiranë

Vivo X80 Pro 16/256GB

1 EUR

26 Gush 09:12 Telefona celular , Tiranë

Oppo find x2 pro

49 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Gush 21:07 Telefona celular , Tiranë

shitet oppo find x3 pro

36 000 LEK

11 Korr 16:54 Telefona celular , Tiranë

shitet oppo find x3 pro.

36 000 LEK

12 Pri 00:27 Telefona celular , Tiranë

OnePlus 10Pro

950 EUR

19 Jan 07:35 Telefona celular , Durrës

Oppo Find X3 Lite 5G i ri ne kuti

300 EUR

17 Dhj 13:24 Telefona celular , Durrës

okazion oppo find x3 lite

330 EUR

22 Tet 00:54 Telefona celular , Tiranë

iPhone 6s te gjitha bashk

40 000 LEK

11 Korr 23:20 Telefona celular , Tiranë

Shitet OPPo Reno 10x zoom

500 EUR

18 Tet 12:17 Telefona celular , Vlorë

shitet telefoni

180 LEK

05 Pri 21:27 Telefona celular , Durrës

Shitet telefoni

150 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj oppo | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • oppo në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • OPPO në kategorinë Objekte të huaja
  • OPPO në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • Oppo në kategorinë Telefona celular
  • oppo në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Oppo në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Oppo në kategorinë Pajisje Audio
  • Oppo në kategorinë Elektronika
  • oppo në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • oppo në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione