Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 7 plus - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 55
Huawei , 2
Sony , 2
LG , 1
HP , 1
ZTE , 1
i-mobile , 1
Mobile , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 7 plus,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 7 plus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 04:34 Telefona celular , Fier

Shitet

17 Maj 12:40 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

80 LEK

15 Maj 22:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

90 LEK

14 Maj 22:47 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

110 LEK

13 Maj 17:12 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus 256 Gb

20 000 LEK

13 Maj 16:50 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 7 plus

200 LEK

25 Pri 14:50 Telefona celular , Tiranë

iphone 7 plus gjendje akull 100 mije lek

10 000 LEK

16 Pri 10:42 Telefona celular , Dibër

iPhone 14 / 14 Pro / 14 Pro Max / 14 Plus

400 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 10:42 Telefona celular , Dibër

iPhone 14 / 14 Pro / 14 Pro Max / 14 Plus

400 EUR Çmimi me zbritje

13 Pri 11:43 Telefona celular , Elbasan

Fisha adaptora gomina kasa Magnetike

400 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 11:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

130 LEK

10 Pri 20:49 Telefona celular , Korçë

IPHONE 7 PLUS 128GB

09 Pri 18:49 Telefona celular , Shkodër

Iphone 12 ProMax

599 LEK

09 Pri 14:40 Telefona celular , Tiranë

Ipohone

80 LEK

30 Mar 10:38 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

30 Mar 00:52 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 128gb

350 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 11:49 Telefona celular , Tiranë

IPhone 7 plus

130 LEK

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

19 Mar 17:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 7 plus i bllokuar per pijese nderrohet me tel

50 LEK

19 Mar 15:09 Telefona celular , Durrës

Shitet iphon 7 plus i bllokuar dhe nderrohet

50 LEK

15 Mar 13:51 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 7 PLUS

19 000 LEK

05 Mar 10:38 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 7 Plus, 64 GB

200 EUR

17 Shk 18:30 Telefona celular , Durrës

�� Shitet iPhone 7 plus - Gjendja 8/10 ��

14 000 LEK

05 Shk 10:24 Telefona celular , Durrës

Iphone 7+

65 LEK

30 Jan 11:59 Telefona celular , Durrës

Shitet Iphone 7 Plus Jet Black

26 Jan 22:00 Telefona celular , Tiranë

iphone 7 plus

140 LEK

Online
26 Jan 14:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

17 Jan 23:27 Telefona celular , Korçë

Shitet Iphone 7+

130 LEK

15 Jan 22:13 Telefona celular , Fier

Shiten ose nderrohen

300 LEK

14 Jan 20:34 Telefona celular , Fier

Shiten

300 LEK

10 Jan 10:02 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 7 plus per arsye mosperdorimi

140 LEK

09 Jan 12:53 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 plus 128gb OKAZION

17 000 LEK

05 Jan 20:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 7 Plus gjendja 8/10

150 LEK

29 Dhj 20:50 Telefona celular , Vlorë

kerkoj iphone 6 plus,ose 7 ne gjendje te mir

70 LEK

25 Dhj 13:14 Telefona celular , Korçë

shitet iphone 7 plus 130€

130 EUR

18 Dhj 08:07 Telefona celular , Fier

2-telefona

260 LEK

08 Dhj 09:58 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus

130 EUR

06 Dhj 15:30 Telefona celular , Tiranë

iPhone 7 Plus 128gb Okazion

199 EUR

01 Dhj 20:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 7 Plus 32GB

200 LEK

01 Dhj 20:50 Telefona celular , Shkodër

Iphone 14 Pro

1 150 EUR

24 Nën 11:04 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 plus jetblack ne gjendje shume te mire

175 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 7 plus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione