Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 28
Nokia , 18
Google , 4
LG , 3
Huawei , 2
Motorola , 1
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:44 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

Sot 14:43 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1202

1 EUR

Sot 09:48 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

Sot 08:03 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e2152

1 EUR

Dje 16:36 Telefona celular , Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

Dje 00:24 Telefona celular , Elbasan

Nokia xpressmusic

1 EUR

27 Sht 07:35 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

23 Sht 14:16 Telefona celular , Tiranë

Blackberry Z10 50€

50 EUR

28 Gush 14:57 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

28 Gush 07:31 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

06 Gush 09:57 Telefona celular , Elbasan

Nokia x3

1 EUR

15 Korr 14:52 Telefona celular , Tiranë

TCL 10L 10000 leke

10 000 LEK

07 Korr 10:13 Telefona celular , Tiranë

XIAOMI MI NOTE 10 PRO-OKAZION

289 EUR

01 Korr 13:31 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

30 Qer 17:42 Telefona celular , Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

26 Qer 22:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

20 Qer 15:16 Telefona celular , Tiranë

Apple watch Ultra

40 EUR Çmimi me zbritje

20 Qer 15:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung A13 NEW

155 EUR

06 Qer 00:36 Telefona celular , Tiranë

Samsung J6 7500 leke te reja

7 500 LEK

02 Qer 19:37 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A22/A23

155 EUR

20 Pri 13:01 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S20 FE

340 LEK

09 Pri 18:49 Telefona celular , Shkodër

Iphone 12 ProMax

599 LEK

30 Mar 00:52 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 128gb

350 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

23 Mar 18:23 Telefona celular , Tiranë

99€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

99 EUR

23 Mar 18:15 Telefona celular , Tiranë

95€ OKAZION google pixel 4 + karikues 25W

95 EUR

22 Mar 15:28 Telefona celular , Tiranë

36mij OKAZION Cante Vans me etikete

3 600 LEK

05 Mar 09:20 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

01 Shk 16:31 Telefona celular , Elbasan

Samsung

1 EUR

26 Jan 14:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

21 Jan 17:20 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310 per Mercedes W203

15 EUR Çmimi me zbritje

11 Jan 18:18 Telefona celular , Elbasan

Nokia 1100

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione