Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

IPHONE - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Apple (Iphone) , 24669
Samsung , 1011
Huawei , 65
BlackBerry , 60
LG , 58
HTC , 49
Nokia , 36
Sony , 28
Lenovo , 16
i-mobile , 13
Mobile , 12
Vodafone , 8
Google , 8
HP , 7
Apple , 5
Asus , 4
Motorola , 4
Alcatel , 2
Samsung , 2
Amoi , 1
Ericsson , 1
i-mate , 1
Telit , 1
ZTE , 1
Microsoft , 1
Apple , 1
Lenovo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe IPHONE,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj IPHONE Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:18 Telefona celular , Elbasan

iPhone XS i Pa hapur Asnjehere

199 EUR

Sot 15:12 Telefona celular , Korçë

iphone 7 jet black

8 000 LEK

Sot 15:05 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 64GB (POSTA FALASA)

14 500 LEK

Sot 14:58 Telefona celular , Tiranë

Shasi iphone x origjinale

5 000 LEK

Sot 14:58 Telefona celular , Tiranë

Ekran origjinal iphone xs

9 500 LEK

Sot 14:46 Telefona celular , Korçë

Shitet Iphone 12 mini

290 LEK

Sot 14:37 Telefona celular , Tiranë

iPhone 8 plus 256 GB

195 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:41 Telefona celular , Tiranë

Note 20 Ultra 5G 12/256

450 EUR

Sot 13:09 Telefona celular , Tiranë

iphone xr coral

Sot 13:08 Telefona celular , Korçë

iphone xr okazion

21 000 LEK

Sot 13:03 Telefona celular , Tiranë

Iphone 7 32gb

7 500 LEK

Sot 12:39 Telefona celular , Tiranë

Okazion Xiaomi 11T Pro

270 LEK Çmimi me zbritje

Sot 11:52 Telefona celular , Korçë

iphone 6 64gb

5 000 LEK

Sot 09:59 Telefona celular , Elbasan

Shitet iphone 8+

130 LEK

Sot 09:48 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

Sot 09:04 Telefona celular , Lushnjë

iphone 11

300 LEK

Sot 08:35 Telefona celular , Tiranë

Oferte Iphone 6-64Gb 4900 leke

4 900 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj IPHONE | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione