Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iPhone X - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 61
Huawei , 7
Sony , 3
HTC , 2
LG , 2
Nokia , 2
Google , 2
Amoi , 1
HP , 1
i-mobile , 1
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iPhone X,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iPhone X Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:20 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

Dje 18:29 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

Dje 08:38 Telefona celular , Tiranë

Shasi iphone x origjinale

5 000 LEK

Dje 07:35 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

26 Sht 18:22 Telefona celular , Durrës

SHITET IPHONE X 64GB

150 LEK

25 Sht 15:54 Telefona celular , Shkodër

Shitet Iphone X ne kuti

200 EUR

25 Sht 11:48 Telefona celular , Durrës

Iphone x 64gb

160 LEK

25 Sht 11:41 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64 gb

180 LEK

22 Sht 21:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone x

16 000 LEK

22 Sht 18:02 Telefona celular , Shkodër

Iphone x 64gb

130 EUR

21 Sht 20:41 Telefona celular , Tiranë

Apple watch ultra 8��

80 EUR

20 Sht 21:18 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 10/10

230 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 19:58 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64gb black

20 000 LEK

19 Sht 11:11 Telefona celular , Elbasan

IPhone X 64gb 229mije leke

229 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 11:05 Telefona celular , Elbasan

iPhone X 64gb 229 mij leke

229 000 LEK

18 Sht 14:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 256 gb

22 000 LEK

16 Sht 07:22 Telefona celular , Tiranë

⁉️OKAZION SI I RI⁉️

230 LEK

14 Sht 13:03 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone X 64GB

24 000 LEK

10 Sht 08:23 Telefona celular , Elbasan

Nderrohet Iphone X me apple watch series 7

1 LEK

08 Sht 16:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X

17 000 LEK

07 Sht 02:40 Telefona celular , Tiranë

iphone 11 iphone x okazjon!!

300 LEK Çmimi me zbritje

03 Sht 21:38 Telefona celular , Shkodër

Ndrroj

222 EUR

31 Gush 18:27 Telefona celular , Durrës

Iphone X

25 000 LEK

31 Gush 14:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb

150 EUR

28 Gush 00:56 Telefona celular , Berat

Iphone x gjendja 10-10

220 EUR

25 Gush 18:59 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X 0696304684

250 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 16:55 Telefona celular , Lushnjë

Iphone x 64 gb okazjon

15 000 LEK

10 Gush 17:28 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

140 EUR

03 Gush 11:44 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 256

99 EUR

28 Korr 13:11 Telefona celular , Durrës

iPhone X me fans ajdi 256 gb

162 LEK Çmimi me zbritje

23 Korr 13:27 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

170 LEK

17 Korr 16:08 Telefona celular , Fier

Iphone x

160 LEK

15 Korr 00:47 Telefona celular , Korçë

Shes iphone x

220 LEK

12 Korr 10:31 Telefona celular , Durrës

Iphone

190 LEK Çmimi me zbritje

07 Korr 00:52 Telefona celular , Fier

Iphone x ,64 gb

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iPhone X | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione