Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J5 Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J5 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:52 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 2016

6 500 LEK

07 Shk 10:19 Telefona celular , Tiranë

Samsung j530

55 EUR

30 Jan 18:09 Telefona celular , Tiranë

Galaxy J5 2016

6 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Tet 10:46 Telefona celular , Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

23 Tet 10:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

23 Tet 10:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung j5 2016

65 LEK

19 Sht 19:42 Telefona celular , Fier

Samsung J5 2017

16 Sht 20:57 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 shitet

70 LEK

05 Gush 12:13 Telefona celular , Berat

Shitet samsung j5 2017

50 LEK

09 Maj 13:46 Telefona celular , Elbasan

samsung j5 2017

63 EUR Çmimi me zbritje

20 Pri 13:14 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy

80 LEK

10 Mar 13:23 Telefona celular , Shkodër

Shitet

70 LEK

17 Shk 13:24 Telefona celular , Durrës

Shitet J5

110 LEK

04 Shk 20:23 Telefona celular , Fier

shitet

3 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 20:35 Telefona celular , Elbasan

Shitet

150 EUR

10 Jan 20:33 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung

70 LEK

03 Jan 19:42 Telefona celular , Fier

shiten ose nderrohen

60 LEK

23 Tet 13:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung j5

70 LEK

16 Tet 14:34 Telefona celular , Durrës

Samsung ne shitje

120 LEK

16 Tet 11:05 Telefona celular , Shkodër

Samsung galaxy j5 2017

95 EUR

14 Tet 12:12 Telefona celular , Shkodër

Samsung Galaxy J5

90 EUR

30 Sht 15:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 2017

80 EUR

15 Sht 17:48 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 2017

60 LEK

30 Gush 22:26 Telefona celular , Tepelenë

Samsung J5

55 EUR

26 Qer 23:51 Telefona celular , Kukës

Shitet samsung

100 LEK

26 Qer 17:28 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 2017

80 LEK

04 Qer 14:03 Telefona celular , Tiranë

Samsung J5 2016

7 500 LEK

21 Maj 13:35 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG GALAXY J5

60 000 LEK

17 Maj 10:40 Telefona celular , Tiranë

Samsung

80 LEK

05 Maj 10:40 Telefona celular , Kavajë

Galaxy J5

60 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 09:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J5 Pro 32 Gb

110 LEK

02 Maj 17:20 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy j5 2017

100 LEK

30 Pri 15:19 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy J5

7 200 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 03:38 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy J5

5 000 LEK

25 Pri 18:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy J5

5 000 LEK

08 Pri 16:34 Telefona celular , Durrës

Shitet 55 mije lek

55 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Telefona celular | Samsung Galaxy J5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione