Blackberry | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular

BlackBerry , 795
Samsung , 39
HTC , 7
Nokia , 7
Lenovo , 2
Huawei , 1
LG , 1
Motorola , 1
Sharp , 1
Sony , 1
ZTE , 1
14 Nën 16:07 ,

BlackBerry

1 EUR

10 Nën 14:38 ,

Blackberry Q10

55 EUR

10 Gush 18:45 ,

Lire

23 000 LEKNë fillim