Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blackberry - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

BlackBerry , 785
Samsung , 40
Nokia , 9
HTC , 7
Lenovo , 2
Huawei , 1
LG , 1
Motorola , 1
Sony , 1
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Blackberry,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blackberry Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 17:12 Telefona celular , Elbasan

Nokia biznes

1 EUR

27 Maj 16:22 Telefona celular , Fier

Blackberry Passport

10 000 LEK

24 Pri 10:36 Telefona celular , Vlorë

Blackberry

550 EUR

11 Pri 11:49 Telefona celular , Tiranë

Iphone 6S Plus

130 LEK

28 Shk 21:34 Telefona celular , Tiranë

Shitet blackberry

5 000 LEK

27 Shk 15:58 Telefona celular , Tiranë

Shitet blackberry keyone

100 LEK

27 Shk 14:36 Telefona celular , Durrës

Shitet nderrohet blackberry keone

60 LEK

07 Shk 21:04 Telefona celular , Tiranë

Shes nderroj blackberry kaeyone

120 LEK

31 Dhj 10:34 Telefona celular , Durrës

Android Box

40 EUR Çmimi me zbritje

05 Tet 08:43 Telefona celular , Durrës

Business cell ...

150 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Follower’s

25 EUR

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

25 Maj 16:05 Telefona celular , Elbasan

BLACKBERRY KEYONE 32/3

150 EUR

04 Maj 18:13 Telefona celular , Tiranë

blackberry 9900

30 LEK Çmimi me zbritje

03 Maj 18:28 Telefona celular , Tiranë

Blackberry okazion!

30 LEK

30 Pri 22:28 Telefona celular , Tiranë

Blackberry okazion

21 Dhj 08:27 Telefona celular , Tiranë

Blackberry key2

1 500 EUR

01 Dhj 14:09 Telefona celular , Tiranë

I Ri Okazion blackberry Q10

120 EUR

29 Nën 14:09 Telefona celular , Tiranë

I ri Okazion blackberry curve

45 EUR

27 Nën 20:05 Telefona celular , Fier

Blackberry Q10 super gjendje

4 000 LEK

27 Nën 16:29 Telefona celular , Tiranë

Blackberry leap okazion

150 EUR

06 Nën 09:33 Telefona celular , Tiranë

BlackBerry Bold

50 LEK

28 Tet 01:12 Telefona celular , Tiranë

Shitet Blackberry Passport, Okazion!

130 EUR

15 Sht 10:50 Telefona celular , Tiranë

Blackberry

500 LEK

12 Sht 12:38 Telefona celular , Tiranë

Blackberry i ri

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Blackberry | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione