Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

oneplus - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 3
Huawei , 2
O2 , 2
Mobile , 2
Google , 2
Asus , 1
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe oneplus,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj oneplus Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Sht 17:05 Telefona celular , Tiranë

One plus 7 pro 256gb

18 000 LEK Çmimi me zbritje

27 Gush 22:13 Telefona celular , Tiranë

Asus Zenfone 9

399 EUR

17 Gush 00:34 Telefona celular , Tiranë

Shitet OnePlus 7 Pro

300 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

05 Gush 12:38 Telefona celular , Tiranë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

06 Korr 10:36 Telefona celular , Tiranë

Shes celular Oneplus 8 12/256

180 LEK

03 Korr 14:36 Telefona celular , Tiranë

Shes celular Oneplus 8 12/256

200 EUR

30 Qer 19:28 Telefona celular , Tiranë

Huawei P60 Pro

1 EUR

14 Qer 14:44 Telefona celular , Tiranë

shitet OnePlus 7pro 5g

240 LEK

12 Qer 12:11 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find X6 Pro 16/512GB

1 EUR

29 Maj 15:45 Telefona celular , Tiranë

Gaming Pc i ri

700 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 08:25 Telefona celular , Korçë

ndrohet samsung a33

1 111 LEK

20 Maj 16:30 Telefona celular , Tiranë

Huawei Mate 50 Pro

750 EUR

19 Maj 16:42 Telefona celular , Tiranë

Shitet Oneplus 6T 8/128

10 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Maj 10:57 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 9 pro

340 EUR

17 Pri 17:47 Telefona celular , Tiranë

OnePlus 9 5G 128/8+8 Ram Nderrohet

270 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 23:59 Telefona celular , Tiranë

OnePlus 3T 6/64GB

5 500 LEK Çmimi me zbritje

10 Pri 14:21 Telefona celular , Shkodër

Oneplus 6

140 EUR

03 Pri 21:21 Telefona celular , Lezhë

Oneplus 9 5G

350 EUR

03 Pri 11:32 Telefona celular , Tiranë

10 GB Ram, 256 GB Storage;

250 EUR

16 Mar 16:22 Telefona celular , Lezhë

Oneplus 9

350 EUR

12 Mar 14:28 Telefona celular , Lezhë

Oneplus 7 pro 8/256Gb

220 EUR

08 Mar 11:47 Telefona celular , Shkodër

Shitet-Nderrohet Oneplus 10 Pro

550 EUR

11 Shk 14:27 Telefona celular , Tiranë

OnePlus 9

260 EUR Çmimi me zbritje

05 Shk 18:51 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 5 g 12+3/256 gb

220 EUR

28 Jan 21:05 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 5 g 12+3/256 gb

250 EUR

25 Jan 12:54 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 7t

30 000 LEK

23 Jan 10:22 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 7 Pro

280 EUR

06 Jan 16:59 Telefona celular , Vlorë

OnePlus 10 Pro

700 EUR

05 Jan 23:43 Telefona celular , Tiranë

Shes oneplus 8pro

299 EUR

13 Dhj 14:16 Telefona celular , Tiranë

Oppo Find X5 Pro 12/256GB����

750 EUR Çmimi me zbritje

03 Dhj 21:18 Telefona celular , Tiranë

okazion Oneplus nord 5 g

230 EUR

15 Nën 01:15 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 8 pro 8/128

300 EUR

01 Nën 21:38 Telefona celular , Tiranë

Google Pixel 7 Pro

1 EUR

13 Tet 18:29 Telefona celular , Tiranë

Vivo X80 Pro 16/256GB

1 EUR

05 Sht 14:11 Telefona celular , Tiranë

Oneplus 10 pro

730 EUR

28 Gush 12:01 Telefona celular , Tiranë

Shitet/nderrohet oneplus 6T 8/128

23 000 LEK

23 Gush 22:37 Telefona celular , Lezhë

Shitet ose nderrohet

280 LEK

17 Korr 00:28 Telefona celular , Lezhë

shitet telefon me root (magisk)

240 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj oneplus | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Oneplus në kategorinë Telefona celular | Google
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Markë tjetër
  • Oneplus në kategorinë Telefona celular | Asus
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Samsung | Galaxy A80
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Motorola
  • Oneplus në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Oneplus në kategorinë Telefona celular
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | Huawei
  • Oneplus në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • oneplus në kategorinë Telefona celular | O2

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione