Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Vw t | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw t,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vw t For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 09:35 Makina , Pogradec

VW TOURAN ����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 09:05 Makina , Durrës

❌ VW GOLF PLUS 1.9 NAFTE - 2008 - AUTOMATIKE❌

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 08:57 Makina , Fier

Vw Volkswagen Passat cc 2.0 benzin gaz

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 07:29 Makina , Elbasan

SHITET VW POLO 2007 MANUAL1.4 DIESEL

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Yesterday 17:34 Makina , Fier

E class 220 cdi Eleganc manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Yesterday 16:31 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Yesterday 16:02 Makina , Vlorë

Pjese per VW Passat 1998-2004 Benzin/naft

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 15:47 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C220 CDI 2005 LOOK

5 000 EUR

Yesterday 10:41 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Yesterday 10:24 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Yesterday 10:02 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:49 Makina , Tiranë

VW Golf 7 1.6 Tdi Bluemotion 2013!

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 08:42 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

300 LEK Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 20:19 Makina , Lezhë

VW PASSAT HIGHLINE

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 10:24 Makina , Durrës

❌ Okazion per pak dite Range Rover Sport 13.800€❌❌❌

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 09:05 Makina , Pogradec

VW touran 2.0 tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:57 Makina , Pogradec

VW touran 2.0 tdi 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 22:11 Makina , Durrës

Audi s7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 12:33 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E320 CDI EVO Automat ����

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:29 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 TFSI S-Line Automat FULL Zvicra ✅����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 17:50 Makina , Shkodër

Vw bora 1.9 t(DI) 2004 6marsha

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 17:49 Makina , Shkodër

vw bora 1.9 t(di) 6marshe

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 14:44 Makina , Tiranë

VW T-Roc 2.0 TDI Automatik DSG 4 Motion Pano

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 08:50 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 13:15 Makina , Tiranë

Disqe 17 vw volsvagen

600 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 14:03 Makina , Lushnjë

Shitet Vw Golf

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 10:50 Makina , Durrës

VW PASSAT 2.0 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 09:03 Makina , Fier

Opel astra 1.7 nafte !!

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:12 Makina , Vlorë

OKAZION

2 498 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 22:00 Makina , Kukës

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 11:21 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Fier

TMax

50 EUR

Viti: 2010
24 Nën 14:52 Makina , Durrës

VW TIGUAN 2.0 NAFTE - 2009 - AUTOMATIKE - PANORAMA

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 13:22 Makina , Pogradec

Shitet vw beetle per arsye mos perdorimi i diskutueshem

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 23:05 Makina , Pogradec

Shitet vw beetle per arsye mos perdorimi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw t | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • VW touran in category Makina | Fiat
  • Vw tiguan in category Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • vw tiguan in category Makina | VW Volkswagen | Golf
  • Vw Touareg in category Makina | BMW
  • Vw Tiguan in category Makina | Audi | Q5
  • VW TOURAN in category Makina | Mercedes-Benz | E-Class
  • VW Tiguan in category Makina | Mercedes-Benz | B-Class
  • Vw Touareg in category Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • vw touareg in category Makina | VW Volkswagen | Passat
  • Vw tuareg in category Makina

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information