C 220 | Durrës | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220,kategori,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 220 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:39 ,

Okazion 2800€ Benzin Gaz Benz c180

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

Benzin Gaz c180 Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 ,

Shitet & Ndrrohet

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:45 ,

����Mercedes benz c klas 220 vit 2009����

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

����Mercedes Benz c klas 220 vit 2008����

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:42 ,

MERCEDES BENZ C 220 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:32 ,

MERCEDES C220 ELEGANC -AUTOMAT-VITI 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:13 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2007, AVANTGARDE, AMG STYLING

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:06 ,

Mercedes Benz C220 cdi 2008 Amg Line

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 ,

Shitet C class viti 2008 Full Option ardhur nga Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:01 ,

Shitet C class viti 2007 ardhur nga Gjermania����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:52 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 ,

Mercedes-Benz C 220

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Mercedes Benz C-220 Diesel. Automatike.

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Shitet ose ndrrohet C klas 220 naft viti 2005 kamjo atomat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:15 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:09 ,

C 220 naft automat

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:57 ,

C 220 naft automat

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:41 ,

❌ MERCEDES ➖BENZ C 220 MANUAL V 2007❌

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:40 ,

❌ MERCEDES BENZ C 220 NAFT AUTOMAT V 2000

3 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:37 ,

❌ MERCEDES-BENZ C 220 NAFT V 2004 MANUAL ❌

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:32 ,

Mercedez - Benz C-Klas

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

Benc C 220 Automat avangard

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:15 ,

Volvo xc 60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:03 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:55 Dyqani ,

Mercedes C klas 220 diesel

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

SHITET C CLAS 220 BLUE EFFICIENCY AVANGARD AUTOMAT VITI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Shitet C 203

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:31 ,

❌C 220 CDI ~ Model 2008 ~ KAMBIO MANUALE ~ NAVI❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

Shitet benc c klas vit 2008 naft automat model Avangar

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

C 220 CDI

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:54 ,

C CLASS 220 CDI 2008 AUTOMATIK FULL OPSION

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Mercedes A class 170 Benzine Zvicra Automat 07

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:31 ,

Mercedez C204 Automatike 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

C Class 204•Viti 2009•220 Cdi•Kamjo Manual

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:19 ,

Mercedes Benz E class Evo 220 nafte ✅180 000✅km me garanci

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 ,

C Class 204•Viti 2012•220 Cdi•Look AMG•Automat

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Dyqani ,

MERCEDES C 220 CDI AVANTGARDE AUTO DEDA

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 ,

C220 AMG PAKET sapo ardhur nga Gjermania 2008

7 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:37 ,

Okazion Shitet-Ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:30 ,

C 220 cdi AVANTGARDE����Naft Vit 2005����Gjermani

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

C 220 cdi AVANTGARD ����Viti 2009 AUTOMATIC ����

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

C 220 cdi ��AVANTGARD ��Manuale.GJERMANIJE

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

C 220 cdi AVANTGARDE����Automatic ����Gjermani

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione