Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43
Linku:
Makina , Elbasan

Per pjes kembimi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes S320 ��

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31 Dyqani Makina , Elbasan

�� Audi A8 ��

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31 Dyqani Makina , Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI ��

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31 Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 M ��

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Mercedes E220 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:31
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

�� Bmw X5 ��

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:28 Dyqani Makina , Elbasan

VW_CADUY 2.0 TDI -4motion

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Elbasan

Shiten Disqet+gomat bashk

300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 12:19 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.4 BENZINE & GAS 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:16 Makina , Elbasan

E 250 NAFT 2014 FULL OPSION

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:14 Makina , Elbasan

Mercedes

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:14 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ B 200 VITI 2013 AUTOMAT

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:13 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF PLUS 2007 MANUAL DIESEL

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:13 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET AUDI A4 2007 AUTOMAT DIESEL

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Dyqani Makina , Elbasan

DIAMOND AUTO MERCEDES GOLF V SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET TOYOTA AVENSIS VITI 2007 DIESEL

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPTION

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET BMW X5 FULL OPTION 2014

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET AUDI Q7 AUTOMAT DIESEL 2007

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2008 MANUAL

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:10 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT EVO 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT DIESEL 1.6

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:09 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET NISSAN QASHQAI 2008 AUTOMAT 4X4 DIESEL

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:08 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET BMW SW 2009 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Makina , Elbasan

Ford Kuga

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET LANCIA DELTA 2012 AUTOMAT 1.6 DIESEL

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:06 Makina , Elbasan

Ford Kuga

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Makina , Elbasan

Ford Kuga

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET 069 666 94 00

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:11 Makina , Elbasan

OKAZION C MAX

24 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:08 Dyqani Makina , Elbasan

shitur flm

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet peugeot

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Dyqani Makina , Elbasan

AUDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:52 Makina , Elbasan

Volvo XC60 viti 2020 65 mi km

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:49 Makina , Elbasan

Bmw 528i 8200€ i padisk

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:44 Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.7 Benzin Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Dyqani Makina , Elbasan

GL 350/// AMG 4matik

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione