Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 101
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 47
Aixam , 17
BMX , 3
Aprilia , 122
Baotian , 6
Barossa , 10
Bashan , 6
Beeline , 4
Benelli , 20
Piaggio , 1
Beta , 10
Blata , 1
BMW , 149
Boom , 4
BRP , 5
Burelli , 1
Can Am , 18
CFMOTO , 17
CPI , 2
Daelim , 10
Derbi , 1
DKW , 4
Ducati , 44
e-max , 3
Explorer , 3
Generic , 1
Gilera , 19
GOES , 1
Honda , 579
Horex , 2
Husqvarna , 3
Hyosung , 6
Indian , 1
Italjet , 13
Jawa , 2
Jinling , 23
Kawasaki , 176
Keeway , 6
Kingway , 3
KTM , 98
Kymco , 92
Lambretta , 1
Lifan , 422
Linhai , 6
Luxxon , 5
Maico , 1
Malaguti , 15
MBK , 6
Motobi , 4
MV Agusta , 2
Mz , 2
Online , 14
Pegasus , 1
Peugeot , 14
PGO , 1
Piaggio , 218
Polaris , 6
Rivero , 1
Sachs , 1
Shineray , 55
Skyteam , 1
Suzuki , 111
SYM , 50
TGB , 3
TM , 6
Triumph , 16
Vespa , 27
VICTORY , 7
Wottan , 3
Yamaha , 589
Zero , 2
Zhongyu , 6
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.Dje 10:42
Linku:
,

BMW F800R 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Dje 15:26
Linku:
,

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016

Sot 17:32 ,

Kawasaki Z 900 2017

Viti: 2017
Sot 14:47 ,

OKAZION LIFAN 800 mij lek

800 LEK

Viti: 2019
Sot 14:21 ,

Honda cb500f 2016

6 500 EUR

Viti: 2016
Sot 14:05 ,

Injektor skuter 125-250 c 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
Sot 14:01 ,

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
Sot 13:59 ,

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
Sot 13:59 ,

Disk Papaqi 15 Euro

15 EUR

Viti: 2021
Sot 13:59 ,

Disk Piagjo Liberty 20 Euro

20 EUR

Viti: 2020
Sot 13:59 ,

Marmite karboni 80 euro

80 EUR

Viti: 2020

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione