125cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 126
Piaggio , 112
Yamaha , 85
Kymco , 74
Aprilia , 37
Vespa , 32
Kawasaki , 27
Suzuki , 26
Gilera , 25
Lifan , 24
Malaguti , 23
Peugeot , 12
Daelim , 7
Adly , 5
SYM , 5
Benelli , 3
Aeon , 2
CFMOTO , 2
CPI , 2
Jawa , 2
Jinling , 2
MBK , 2
Online , 2
Skyteam , 2
Baotian , 1
BMW , 1
Ducati , 1
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
KTM , 1
Motobi , 1
TM , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 125cc , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 125cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:10 ,

Motorciklete 125cc Sport.

105 000 LEK

Viti: 2020
Sot 07:12 ,

Shitet Yamaha X MAX 125cc ABS

2 300 EUR

Viti: 2010
Sot 06:53 ,

Motorciklete Yinxiang me 0 km.

93 000 LEK

Viti: 2020
Dje 20:13 ,

Shes motorr Nipponia 125cc

1 250 EUR

Viti: 2020
Dje 16:35 ,

Malaguti madison 125cc

1 200 EUR

Viti: 2002
Dje 16:03 ,

OKAZION

500 EUR

Viti: 1998
Dje 12:50 ,

Skuter 125cc 2020 0km

1 250 EUR

Viti: 2020
28 Shk 00:45 ,

Shitet choper

3 000 EUR

Viti: 1993
26 Shk 10:05 ,

Kawasaki Eliminator

800 EUR

Viti: 1998
25 Shk 22:42 ,

Shitet Sym Jet4 125cc

1 800 EUR

Viti: 2015
24 Shk 00:13 ,

Urgjent

970 000 LEK

Viti: 2007
22 Shk 21:47 ,

Yinxiang

Viti: 2010
22 Shk 11:41 ,

Vespa

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
21 Shk 16:17 ,

Atv 2021 125cc

1 350 EUR

Viti: 2020
20 Shk 18:28 ,

Kymco agility 125cc 2013

1 400 EUR

Viti: 2013
20 Shk 14:32 ,

Motor 125cc

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
19 Shk 16:26 ,

PIAGGIO LIBERTY 125cc

1 100 EUR

Viti: 2006
18 Shk 17:41 ,

Yamaha X-MAX 125cc 3800euro

3 500 EUR

Viti: 2015
17 Shk 06:39 ,

DRIFT TRIKE

400 LEK

Viti: 2015
15 Shk 12:58 ,

Shitet

Viti: 2009
15 Shk 12:37 ,

yamaha 125 cc

300 LEK

Viti: 2001
13 Shk 19:28 ,

Honda cub 125cc

500 EUR

Viti: 1988
09 Shk 14:33 ,

Motorr 125

800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
09 Shk 14:32 ,

Motorr 125

800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
08 Shk 22:07 ,

Honda Innova 125cc Injection

650 EUR

Viti: 2012
08 Shk 12:23 ,

Yinxiang 125 cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
06 Shk 16:07 ,

Shitet Honda CBR 125CC

1 000 LEK

Viti: 2004
04 Shk 08:41 ,

Urgjent Shitet

830 EUR

Viti: 2007
30 Jan 15:37 ,

Shitet Modenas Dinamik 125cc 2t

900 LEK

Viti: 2020
29 Jan 18:37 ,

Vespa P125X 1978

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Jan 07:50 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 1987
27 Jan 08:44 ,

Okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2007
26 Jan 11:54 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 2016
25 Jan 12:53 ,

Shitet honda

400 LEK

Viti: 2004
23 Jan 10:20 ,

skuter

Viti: 2019

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 125cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione