Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Motorë dhe Skuterë të ndryshëm në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 35
Aprillia , 1
Yamaha , 1
Aeon , 9
Aixam , 2
Aprilia , 42
Baotian , 1
Yamaha , 1
Barossa , 1
Bashan , 4
Benelli , 8
Piaggio , 1
Beta , 4
Blata , 1
BMW , 30
BRP , 2
BSA , 1
Burelli , 5
Cagiva , 2
Can Am , 1
Cectek , 1
CFMOTO , 2
CPI , 3
Daelim , 8
DKW , 4
Ducati , 21
e-max , 2
Generic , 1
Gilera , 12
Honda , 2
Honda , 304
Horex , 2
Hyosung , 6
Indian , 1
Italjet , 3
Jawa , 37
Jinling , 10
Kawasaki , 115
Keeway , 1
Kingway , 3
KTM , 17
Kymco , 29
Lambretta , 1
Lifan , 296
Linhai , 2
Luxxon , 3
Malaguti , 10
MBK , 2
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Mz , 7
Online , 6
Pegasus , 9
Peugeot , 13
PGO , 1
Piaggio , 172
Polaris , 3
Rivero , 1
Shineray , 10
Skyteam , 3
Suzuki , 94
SYM , 7
Triumph , 7
Ural , 2
Vespa , 91
VICTORY , 4
Yamaha , 326
Zero , 1
Zhongyu , 2

Marka dhe lloje të ndryshme të motoçikletave dhe motorëve në shitje. Gjej pjesë për motor dhe të gjitha llojet e motoçikletave si: Skuter, Kros, Enduro, Chopper, Custom, Motor Sportiv, Motor me katër rrota, Toruing dhe motor për rrugë malore dhe off-road. Shikoni njoftimet për motor të këtyre llojeve dhe gjeni atë që ju përshtatet më shumë. Filtroni njoftimet dhe shikoni ofertat më të mira.


Blini dhe shisni motor të llojeve të ndryshme nga markat më të njohura, në mesin e mijëra njoftimeve në tregun më të madh online - MerrJep.alDje 23:08 Të tjera , Tiranë

Shitet Dayang 100cc 2018

700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:49 Të tjera , Tiranë

Shitet Moto Guzzi V7 iii Stone 2017

6 000 EUR

Dje 15:49 Të tjera , Tiranë

MOTORA....

Dje 14:49 Të tjera , Tiranë

YAMAHA 600 XJ6

Dje 12:30 Të tjera , Kavajë

Vespa

1 LEK

Dje 12:30 Të tjera , Kavajë

Em72

1 LEK

Dje 12:30 Të tjera , Kavajë

Em72

1 LEK

Dje 12:26 Të tjera , Kavajë

Jawa

Dje 12:26 Të tjera , Kavajë

Ural

Dje 10:54 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Dje 10:46 Të tjera , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Dje 10:40 Të tjera , Tiranë

Harley Davidson

5 400 EUR

30 Maj 22:56 Të tjera , Shkodër

SHITET HONDA 1800CC

12 300 EUR Çmimi me zbritje

30 Maj 18:36 Të tjera , Tiranë

Moto infinity 110

900 EUR

30 Maj 14:42 Të tjera , Tiranë

Shitet Lifan 125cc

950 EUR

30 Maj 10:33 Të tjera , Shkodër

KTM 350cc 2019

8 500 EUR

30 Maj 09:27 Të tjera , Lezhë

Shitet ose ndrohet jet ski

3 000 EUR

29 Maj 21:17 Të tjera , Tiranë

Shes motorr elektrik citicooco

30 000 LEK

29 Maj 20:46 Të tjera , Sarandë

Yamaha crypton

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
29 Maj 18:49 Të tjera , Berat

Honda Glx

500 LEK

29 Maj 17:10 Të tjera , Tiranë

Mz Etz 250 delux

3 800 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 20:16 Të tjera , Tiranë

Motor

90 000 LEK

28 Maj 10:05 Të tjera , Shkodër

SHITET DAYANG 100cc

700 LEK

27 Maj 04:01 Të tjera , Tiranë

Vespa Cosa 150 Lx

800 EUR

26 Maj 23:52 Të tjera , Fier

SHITET VESPA PK75 PER RESATURIM

450 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 11:28 Të tjera , Shkodër

Kokore MTHELMET

80 EUR

25 Maj 20:15 Të tjera , Lezhë

Rimorko per transport matorri

1 800 EUR

25 Maj 18:27 Të tjera , Vlorë

Nipponia brio 125cc

1 000 LEK

24 Maj 21:03 Të tjera , Krujë

Motorr me 3 goma

1 000 EUR

24 Maj 20:27 Të tjera , Tiranë

Dayang 100 kubik ne gjendj shume te mire 65000leke

65 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 19:28 Të tjera , Tiranë

Vespa Cosa LX200

1 800 EUR

23 Maj 12:54 Të tjera , Tiranë

Shitet Papaq 125

40 000 LEK

23 Maj 11:59 Të tjera , Krujë

Suzuki

1 EUR

23 Maj 10:08 Të tjera , Tiranë

Shitet motorr dajang 110

850 EUR

23 Maj 01:50 Të tjera , Durrës

Biciklet elektrike

600 LEK

22 Maj 18:17 Të tjera , Tiranë

Okazjon shitet motorri

700 LEK

22 Maj 09:27 Të tjera , Tiranë

Kawasaki kazer zx 130 super gjendje

1 800 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 09:13 Të tjera , Tiranë

Motorr Lifan

85 000 LEK

22 Maj 07:39 Të tjera , Berat

Kawasaki Ers 650

4 000 EUR

21 Maj 21:39 Të tjera , Durrës

Papaqe 49cc 4marshe shume i shpejt

280 LEK

20 Maj 18:13 Të tjera , Kavajë

Piaggo 50cc

650 LEK

19 Maj 16:31 Të tjera , Tiranë

Zontes ZT 125 G1

3 000 EUR

19 Maj 10:37 Të tjera , Durrës

Shitet

2 500 EUR

18 Maj 11:50 Të tjera , Tiranë

Shitet Jawa 350

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Maj 14:36 Të tjera , Tiranë

Shitet

60 000 LEK

17 Maj 12:34 Të tjera , Durrës

Yinxiang

100 000 LEK

17 Maj 12:02 Të tjera , Durrës

Yinxiang

1 000 EUR

16 Maj 05:33 Të tjera , Devoll

Motor papaq

40 000 LEK

15 Maj 22:28 Të tjera , Vlorë

OKAZION

2 200 EUR


MerrJep.al ju ofron një gamë të gjerë të zgjedhjeve nga llojet e ndryshme të motorëve në shitje dhe me qera. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale.


Blej skutera, motorçikleta të përdorura dhe të reja në MerrJep.al


Të gjitha llojet e motoçikletave mbi 50cc në një vend. Nëse jeni të apasionuar në motor të ndryshëm, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Mijëra njoftime, ndër të cilat ju mund të gjeni pikërisht atë që kërkoni vetëm duke i filtruar njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të motorit. Gjej motor të markave dhe modeleve të ndryshme si: Honda, Aprilia Motor, Motor sport, Motor Perkins, Motor BMW, Kawasaki, Ducati, Harley-Davidson, Jawa, Kymco, Lifan, Piaggio, Suzuki, Vespa, Yamaha dhe marka të tjera në shitje.


Gjej motorin ideal lehtë dhe shpejtë


MerrJep.al ju ofron mundësi shumë të mira të kërkimit. Duke i filtruar njoftimet dhe duke kërkuar për modelin përkatës në kutinë e kërkimit, ju mund ta gjeni lehtë dhe shpejtë atë që kërkoni. Përdorni këto opsione dhe përfitoni nga rezultati më i mirë në shitje.


Shit motorë apo skuter të ndryshëm në MerrJep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve privat në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani dhe filloni të gjeni blerësit e interesuar për motor të ndryshëm. Një numër i madh i vizitorëve të përditshëm në MerrJep.al janë të interesuar për motorë apo kërkojnë pjesë të motorëve në shitje. Shpërndani njoftimin dhe shisni motorë të përdorur apo të ri shpejtë dhe lehtë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione