Karkalec | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 11
Honda , 10
Lifan , 9
Suzuki , 7
Kawasaki , 6
Aprilia , 3
Ducati , 2
Gilera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karkalec,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karkalec Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Tet 19:38 ,

Moto kros

500 EUR

Viti: 2013
10 Gush 13:10 ,

shitett okazion

65 000 LEK

Viti: 1996
06 Gush 14:01 ,

Shitje

2 700 EUR

Viti: 2014
24 Korr 13:38 ,

Kerkoj karkalec me letra

1 000 LEK

Viti: 2002
12 Qer 15:12 ,

Karkalec " kros "

550 LEK

Viti: 2006
10 Qer 16:31 ,

Karkalec 150 cc

550 EUR

Viti: 2018
23 Maj 23:02 ,

Motorr karkalec

750 LEK

Viti: 1997
23 Shk 00:09 ,

Honda inova

750 EUR

Viti: 2000
04 Jan 19:23 ,

motorr karkalec okazion

Viti: 2001
14 Tet 09:52 ,

Shiperi

130 LEK

Viti: 2008
28 Sht 18:56 ,

Motor 4 gomsh

590 EUR

Viti: 2005
14 Gush 13:01 ,

Vetem nderrohet

1 EUR

Viti: 2015
23 Qer 16:49 ,

Motor

210 LEK

Viti: 1998
23 Qer 16:49 ,

Motor

210 LEK

Viti: 1998
22 Mar 18:06 ,

Motorr karkalec

600 LEK

Viti: 2000
04 Mar 22:01 ,

Shes karkalec

500 EUR

Viti: 1998
09 Shk 20:12 ,

motor karkalec

50 000 LEK

Viti: 1998
26 Jan 18:04 ,

yanaha

250 LEK

Viti: 2002
16 Jan 20:36 ,

Shitet motorr lifan 110cc

450 LEK

Viti: 2010
13 Nën 12:45 ,

Motor karkalec

Viti: 2012
09 Nën 17:54 ,

suzuki karkalec

500 EUR

Viti: 1996
03 Tet 20:31 ,

Yamaha dt200

70 000 LEK

Viti: 2003
03 Tet 20:19 ,

Yamaha

70 000 LEK

Viti: 2003
08 Sht 21:12 ,

Shitet motorri

500 EUR

Viti: 2005
19 Qer 17:29 ,

Cbr 600

Viti: 1992
16 Shk 17:45 ,

shesh karkalec 135 cc me freksion

60 000 LEK

Viti: 2004
05 Jan 13:57 ,

OKAZION OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2012
20 Dhj 14:08 ,

Dayang

250 LEK

Viti: 2016
10 Nën 22:13 ,

okazion honda karkalec

320 EUR

Viti: 1997
05 Nën 14:57 ,

Moto sportiv

350 EUR

Viti: 2011
20 Tet 13:57 ,

Okazionn skelet motorri

140 LEK

Viti: 1999
28 Gush 10:24 ,

Yamaha xt 250

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
22 Gush 23:40 ,

Nderrohet me motorr karkalec

1 300 EUR

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karkalec | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione