Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Crypton , 219
DragStar , 100
DT , 50
FJR , 15
FZ , 81
FZR , 68
Majestik , 41
Majesty , 514
Model Tjeter , 1046
Skyliner , 52
T50 , 70
TDM , 62
TMAX , 500
Virago , 67
X-City , 185
X-MAX , 456
XT , 200
XTX , 15
YZ , 32
YZF , 247

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 20:27
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkodër

Shitet xmax 400

4 900 EUR

16 Maj 15:10
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X Max ne gjendje shume te mire, ngjyrë matt

2 800 EUR

24 Maj 11:16
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

✅ xmax 2012

2 700 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 15:29
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max ABS 250cc 2011

2 800 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 16:36
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR


Sot 02:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

Yamahaa Tmax 530

10 000 EUR

Sot 02:35 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA MT-07 2023

9 300 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:24 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  YZ  ·  Tiranë

Shitet yamaha yz

1 800 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Dje 22:12 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

���� X MAX 250CB vit 2009

1 EUR

Dje 22:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkodër

Yamaha X Max 250cb vit2009

1 EUR

Dje 20:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha yz

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

YAMAHA XMAX 125 cc

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:13 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha NMAX 125cc

2 700 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2010

2 800 EUR

Dje 19:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Okazion

1 900 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 19:11 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Yamaha majesty 250cc

1 100 EUR

Dje 18:49 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Shitet Yamaha Majesty 250cc

1 200 LEK

Dje 18:43 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Kukës

OKAZIONNN YAMAHA XT 660 R 2015

5 400 EUR

Dje 18:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet XMAX 250 ngjyrë matt në gjëndje shumë të mirë

2 900 EUR

Dje 17:10 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha x-max 250cc 2013

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xenter 125cc

2 300 EUR

Dje 15:20 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

Dje 14:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Yamaha X-Max 400 ABS

4 900 EUR

Dje 14:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Vlorë

Tmax 2013 look 2015

8 000 EUR

Dje 14:53 Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Vlorë

stopa

200 EUR

Dje 14:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha Aerox 50 R 2T viti 2015

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Durrës

Kit cilindër X-Max 250

200 EUR

Viti: 2015
Dje 13:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Shitet yamaha R1

8 000 EUR

Dje 13:00 Skuter  ·  Yamaha  ·  Nmax  ·  Tiranë

Yamaha

2 800 LEK

Dje 12:57 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tracer 9

12 500 EUR

Online
Dje 12:08 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-MAX 2014

3 900 EUR

Dje 11:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tracer 900cc

10 800 EUR

Dje 09:37 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xj6

5 200 EUR

Dje 09:34 Auto sallon Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Kolonjë

YAMAHA XP 530 D-A TMAX DX 2018

12 600 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 08:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tricity 155cc viti 2022

3 500 EUR

Dje 08:21 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X MAX 2023 300

7 500 EUR

Dje 01:06 Të tjera  ·  Yamaha  ·   ·  Shkodër

YAMAHA T-max 530cc

80 000 EUR

26 Maj 21:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Midnight Star  ·  Pogradec

YAMAHA TDM 900 -03/07

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
26 Maj 20:27
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkodër

Shitet xmax 400

4 900 EUR

26 Maj 18:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MESHTETESE MOTORI ORIGJINALE X MAX

330 EUR

26 Maj 18:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Yamaha

1 800 EUR

Online
26 Maj 18:20 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 200 EUR

Online
26 Maj 17:03 Të tjera  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Tiranë

TMax 2011

6 000 EUR

26 Maj 16:36
Linku:
Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

26 Maj 16:26 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shitet

2 900 EUR

26 Maj 16:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Shkodër

Yamaha x max 2009 125cc

2 200 EUR

26 Maj 15:33 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Yamaha R1

6 300 EUR

26 Maj 14:06 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamha 400cc

3 000 EUR

26 Maj 13:44 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Shes X-Max Tech Max 300

7 200 EUR

Online
26 Maj 12:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha Xmax 400

4 200 EUR

Online
26 Maj 10:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

X-Max ABS 125 cc 2011

2 700 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 06:54 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2012 Yamaha super tenere 1200cc

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 23:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  DragStar  ·  Shkodër

shitet

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione