Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 70
Cube , 2
Aeon , 42
Aixam , 18
BMX , 4
Aprilia , 165
Baotian , 18
Barossa , 5
Bashan , 6
Beeline , 2
TREK , 1
Benelli , 8
Beta , 9
Blata , 2
BMW , 116
Boom , 13
BRP , 1
Burelli , 3
Cagiva , 23
Can Am , 3
Cectek , 1
CFMOTO , 8
CPI , 7
Daelim , 9
Derbi , 4
DKW , 4
Ducati , 102
e-max , 6
E-Ton , 1
Explorer , 2
Gilera , 23
GOES , 3
Honda , 1042
Horex , 1
Husaberg , 2
Husqvarna , 5
Hyosung , 8
Italjet , 10
Jawa , 6
Jinling , 8
Kawasaki , 704
Kingway , 1
KTM , 117
Kymco , 31
Lifan , 344
Linhai , 2
Luxxon , 6
Maico , 1
Malaguti , 12
MBK , 8
Motobi , 4
MV Agusta , 18
Mz , 7
Online , 21
Pegasus , 3
Peugeot , 5
PGO , 2
Piaggio , 56
Polaris , 5
Shineray , 24
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 406
SYM , 12
TGB , 2
TM , 12
Triumph , 33
Ural , 1
Vespa , 7
VICTORY , 4
Yamaha , 946
Zero , 1
Zhongyu , 4
Zündapp , 1

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.Dje 22:30 Sportiv  ·  Honda  ·  Integra  ·  Kukës

Honda integra S 700 automat

5 300 LEK

Dje 21:58 Sportiv  ·  Suzuki  ·  SV 650  ·  Durrës

OKAZIO*** SHITET SUZUKI SV650

6 000 EUR

Dje 21:55 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Elbasan

Suzuki gsxr 750 k9

Dje 21:43 Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Tiranë

Shitet BMW S1000 R viti 2019

13 000 EUR

Dje 21:35 Sportiv  ·  Suzuki  ·  SV  ·  Tiranë

���� SUZUKI SV 650 S

3 999 EUR

Dje 21:18 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Elbasan

Suzuki gsxr 750 k9

Dje 19:10 Sportiv  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Suzuki gsx-s750 2016

Dje 15:52 Auto sallon Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Tiranë

Suzuki Gsxr 2016 L6

13 500 EUR

Online Shitësit të Besuar
Dje 12:10 Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSR  ·  Tiranë

Suzuki Gsr 750 2016

8 000 EUR

Dje 10:59 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Honda Hornet viti 2000 600cc 103 hp

2 000 EUR

Dje 10:52 Sportiv  ·  Yamaha  ·  YZF  ·  Tiranë

Shitet yamaha R1

8 000 EUR

Dje 10:46 Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW F800R

5 000 EUR

Dje 10:45 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Kavajë

Motorr lifan 110cc

90 000 LEK

Dje 10:38 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ZX-6 Ninja

Dje 10:31 Auto sallon Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Kolonjë

YAMAHA XP 530 D-A TMAX DX 2018

12 600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:43 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet honda dn01 automatik 700 cc

7 000 EUR

Dje 07:44 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Mat

Aprilia pegaso 650

Online
11 Korr 22:27 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Sarandë

Kawasaki z1000

10 000 EUR

11 Korr 21:57 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazjon

6 500 EUR

11 Korr 20:47 Sportiv  ·  VICTORY  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

dayang 100 gjendje perfekte okazion 650 mije i diskutushem

650 LEK

11 Korr 19:49 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Tiranë

Honda cbr 600cc

4 100 EUR

11 Korr 19:48 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia shiver 750

4 500 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 18:45 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Lushnjë

Moto Honda CB500F 2018 si I ri

5 500 EUR

11 Korr 18:17 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

KAWASAKI 650 2014

5 200 EUR

11 Korr 17:55 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Shitet Honda CB 500 Cafe Racer

3 100 EUR Çmimi me zbritje

11 Korr 16:14 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm super duke 1290r

8 000 EUR

11 Korr 14:39 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biçiklet B.twin 27.5 inch

250 EUR

11 Korr 14:39 Sportiv  ·  Boom  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet biçikleta

180 EUR

11 Korr 13:46 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aprilia Shiver

3 700 EUR

11 Korr 13:14 Sportiv  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Sarandë

T Max 562

13 500 EUR

11 Korr 12:29 Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Tiranë

Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2014

4 666 LEK Çmimi me zbritje

11 Korr 12:01 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

1500 € me letra tpaguar per 1 viti

1 500 LEK

11 Korr 11:57 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Papaq Honda & yamaha original

2 100 EUR

11 Korr 11:55 Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Papaq zonsheng 125 cc

1 250 EUR

11 Korr 11:55 Sportiv  ·  BMW  ·  GS  ·  Tiranë

Bateri me xhel & Litnium pr cdo motorr

10 LEK

11 Korr 11:55 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Papaq te rinj

100 LEK

11 Korr 11:55 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Motorra me qera

20 EUR

11 Korr 11:55 Sportiv  ·  Beta  ·  Eikon  ·  Tiranë

Diskofrena & ferrota per cdo lloj moto

20 LEK

11 Korr 11:53 Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Tiranë

Pirrelli & Metzeler ,Mishelin

10 LEK

11 Korr 11:52 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

1300 lek okazion

130 000 LEK

11 Korr 11:32 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Tiranë

Ducati monster

3 000 EUR

11 Korr 11:30 Sportiv  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Tiranë

Bmw s1000r

12 500 EUR

10 Korr 21:29 Sportiv  ·  Triumph  ·  Speed Triple  ·  Tiranë

Triumph Speed Triple 1050R

8 200 EUR

10 Korr 19:55 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ninja 636

4 000 EUR

10 Korr 18:48 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 750cc -0km

Shitësit të Besuar
10 Korr 18:33 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Hornet 600cc

5 300 EUR

Shitësit të Besuar
10 Korr 15:50 Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ktm super duke 1290r

8 000 EUR

10 Korr 09:29 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Tiranë

Kawasaki z650 2023

7 800 EUR

10 Korr 09:29 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ER  ·  Tiranë

Kawasaki ER650 2019

6 800 EUR

09 Korr 23:43 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Korçë

YAMAHA FZ6

5 EUR


Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione