Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bicikleta - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Adly , 21
KTM , 15
Boom , 7
Aeon , 6
Aprilia , 4
BMW , 4
Peugeot , 4
Piaggio , 4
Baotian , 3
CFMOTO , 3
e-max , 3
VICTORY , 3
Yamaha , 3
BMX , 3
Honda , 2
Italjet , 2
MBK , 2
Online , 2
Zero , 2
Bashan , 1
Beta , 1
Blata , 1
Derbi , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Pegasus , 1
Polaris , 1
TM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bicikleta,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bicikleta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:48 Sportiv , Tiranë

shitet biçiklet 29 inch origjinale

180 EUR

28 Nën 18:26 Sportiv , Tiranë

Shitet

25 000 LEK

21 Nën 09:29 Skuter , Shkodër

Shitet biciklete

170 LEK

10 Nën 14:17 Të tjera , Tiranë

Shes biciklet CUBE 29

350 EUR

08 Nën 20:12 Sportiv , Durrës

Shitet

200 LEK

08 Tet 10:34 Skuter , Tiranë

BICIKLETA ME BATERI

300 EUR

07 Tet 00:30 Të tjera , Tepelenë

Shitet bicikleta

100 EUR

26 Sht 20:40 Sportiv , Kukës

Shite bicikleta 27.5 nga gjermania

220 EUR

01 Sht 11:38 Të tjera , Tiranë

shitet

200 EUR

29 Gush 13:03 Sportiv , Tiranë

Biçiklet Bullet

11 000 LEK

21 Gush 00:05 Skuter , Tiranë

Biciklete Italiane

250 EUR

20 Gush 22:43 Kros/Enduro , Tiranë

Bicikleta ne shitje

599 EUR

14 Korr 19:10 Sportiv , Durrës

biciklet mtb

250 LEK

14 Korr 17:50 Të tjera , Tiranë

2 bicikleta ne shitje 8,000 leke��

8 000 LEK

14 Korr 09:08 Të tjera , Tiranë

Okazion

550 EUR

06 Korr 11:07 Sportiv , Tiranë

italiane

160 EUR Çmimi me zbritje

29 Qer 20:07 Sportiv , Tiranë

Shitet biciklete per arsye emigrimi

3 000 LEK

29 Qer 19:46 Sportiv , Tiranë

Shitet biciklete BMX per arsye emigrimi

3 000 LEK

27 Qer 10:00 Të tjera , Durrës

Biciklete

1 000 EUR

23 Qer 20:29 Sportiv , Tiranë

Shitet biciklete e ardhur nga anglia

4 000 LEK

08 Qer 11:05 Të tjera , Durrës

2 Bicikleta ne shitje - 150 L copa - te dyja 250 Lek

150 LEK

04 Qer 07:17 Të tjera , Tiranë

Shitet BIÇIKLETA me super cmim

800 EUR

06 Maj 03:17 Sportiv , Tiranë

biçiklet italiane origjinale

11 111 111 LEK

12 Pri 17:24 Sportiv , Tiranë

biçiklet 29 inch origjinale e re

250 LEK

07 Pri 21:20 Sportiv , Tiranë

Bicikleta elektrike

1 EUR

Viti: 2020
07 Pri 21:20 Të tjera , Tiranë

Bicikleta elektrike

1 EUR

06 Pri 18:51 Sportiv , Tiranë

���� Biciklete 28 ����

200 EUR

27 Mar 12:31 Të tjera , Shkodër

Biçikleta ne shitje

250 EUR

13 Mar 16:43 Sportiv , Vlorë

Biciklete

10 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Mar 10:50 Të tjera , Fier

Okazion pr 24H

50 EUR

08 Mar 12:22 Sportiv , Durrës

Shitet bichikleta marka whistle

600 EUR

05 Mar 21:50 Skuter , Tiranë

Bicikelta ne shitje

140 LEK

05 Mar 18:40 Sportiv , Elbasan

shitet

1 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bicikleta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione