Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr pa letra - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Honda , 55
Yamaha , 53
Lifan , 36
Aprilia , 13
Kawasaki , 12
Suzuki , 10
Kymco , 10
Piaggio , 9
BMW , 7
Gilera , 6
SYM , 4
Adly , 4
Malaguti , 4
Vespa , 4
Jawa , 3
KTM , 3
Triumph , 3
Baotian , 2
Online , 2
Ducati , 2
Italjet , 2
VICTORY , 1
GOES , 1
Aixam , 1
Linhai , 1
Peugeot , 1
CPI , 1
Zero , 1
Motobi , 1
Luxxon , 1
Aeon , 1
MV Agusta , 1
Bashan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr pa letra,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr pa letra Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:39 Kros/Enduro , Fier

Xr 250

2 EUR

23 Sht 11:48 Sportiv , Kavajë

2005 Yamaha FZ6

3 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Sht 18:21 Sportiv , Shkodër

Motorr 125cc sport (pa letra)

1 200 EUR

03 Sht 16:54 Sportiv , Shkodër

Papaq 79cc

320 EUR

29 Gush 21:19 Chopper/Coustom , Tiranë

Motorr elektrik

7 500 EUR

01 Gush 15:38 Sportiv , Tiranë

MOTORR KAWASAKI NINJA

9 800 EUR

19 Korr 12:47 Skuter , Tiranë

Motorr

330 EUR

12 Korr 20:44 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fier

Motorr 110cc

04 Korr 14:24 Të tjera , Tiranë

Kerkoj motorr pa letra

25 Qer 19:46 Të tjera , Librazhd

MODENAS KRISS

300 LEK

23 Qer 22:12 Të tjera , Fier

Vespa 200 cc

1 500 EUR

20 Qer 19:54 Sportiv , Bulqizë

Lifan 125

500 LEK

09 Qer 11:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda

2 100 EUR

08 Qer 15:02 Të tjera , Durrës

Shitet motorr 75cc i modifikuar !!

230 LEK

06 Qer 02:46 Touring , Shkodër

BMW R1150RT

3 200 EUR

30 Maj 21:35 Kros/Enduro , Dibër

Lifan 125

500 LEK

16 Maj 23:45 Sportiv , Fier

Kerkoj motorr

08 Pri 19:21 Sportiv , Fier

Shitet motorr pa letra

600 LEK

05 Pri 13:45 Skuter , Durrës

Shitet

400 EUR

31 Mar 00:40 Skuter , Tiranë

Shitet motorr Sym Cruisym

4 200 EUR

30 Mar 20:26 Skuter , Durrës

Motorr pa letra shum i shpejt

45 000 LEK

20 Mar 20:24 Skuter , Tiranë

Shitet motorr Sym Cruisym

4 300 EUR

18 Mar 09:08 Të tjera , Shkodër

Motorr

400 LEK

14 Mar 23:01 Kros/Enduro , Durrës

motorr

45 LEK

06 Mar 18:12 Të tjera , Vlorë

Motorr

400 LEK

21 Shk 18:39 Sportiv , Fier

Shitet motorr ne gjendje te mir pune

450 LEK

15 Shk 15:57 Të tjera , Shkodër

Shitet motorr 100cc ne gjendje te mire

13 Shk 18:41 Të tjera , Tiranë

Lifan 72cc pa letra

35 000 LEK

09 Shk 17:12 Të tjera , Fier

Armonde

500 LEK

08 Shk 22:06 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

4 000 EUR

08 Shk 08:00 Sportiv , Tiranë

Shitet motorri okazion ...

350 EUR

03 Shk 18:11 Sportiv , Fier

YAMAHA XT 660

4 000 EUR

02 Shk 17:48 Skuter , Tiranë

Motorr ne shitje

250 LEK

25 Jan 21:05 Terren/Offroad , Elbasan

Yamaha diversion 600cc

1 200 LEK

09 Jan 21:38 Të tjera , Fier

Motorr

300 LEK

21 Dhj 09:25 Të tjera , Tiranë

SHITET HONDA X ADV 750cc 2018 9000km

10 200 EUR

02 Nën 18:37 Kros/Enduro , Durrës

Motor

350 LEK

31 Tet 14:38 Të tjera , Kurbin

Shitet motorr yinxiang 80 cc

350 LEK

28 Tet 19:18 Të tjera , Mirditë

Motorr lifan 110 cc

400 LEK

20 Tet 06:51 Sportiv , Berat

Shitet

550 LEK

18 Tet 10:38 Të tjera , Elbasan

Kawasaki 110cc

700 EUR

Gjendje: I ri
07 Tet 18:31 Terren/Offroad , Tiranë

Shitet motorri

30 000 LEK

Viti: 1996
25 Sht 21:43 Sportiv , Kurbin

Yinxiang

350 LEK

Viti: 2012
18 Sht 00:00 Të tjera , Bulqizë

Kerkoj motorr papaq 100cc deri ne 125cc deri ne 400mij lek

400 LEK

Viti: 2021
13 Sht 10:09 Kros/Enduro , Tiranë

Shitet motorr kros lifan

400 LEK

Viti: 1990
09 Sht 12:55 Sportiv , Vlorë

Motorr

200 EUR

Viti: 2006
07 Sht 18:54 Skuter , Vlorë

Motorr

250 EUR

Viti: 2012
30 Gush 22:29 Të tjera , Tiranë

Motorr papaq

600 LEK

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr pa letra | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione