Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MOTORRA - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Honda , 31
Yamaha , 27
Piaggio , 15
Aprilia , 8
Kawasaki , 7
Lifan , 7
BMW , 5
Vespa , 4
Adly , 3
CFMOTO , 3
Suzuki , 2
Aeon , 1
Aixam , 1
Baotian , 1
Benelli , 1
Blata , 1
CPI , 1
Husqvarna , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
KTM , 1
Online , 1
Peugeot , 1
Rivero , 1
Skyteam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe MOTORRA,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj MOTORRA Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:36 Të tjera , Vlorë

Okazion 2 motorra

150 000 LEK

Viti: 2019
Dje 09:02 Të tjera , Tiranë

SUZUKI V-STROM 650

9 200 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 20:56 Skuter , Tiranë

Bllok Freksioi Kemban Variator Sh 300

350 EUR

17 Sht 20:55 Skuter , Tiranë

Freksion kemban Silver Wing 400

220 EUR

17 Sht 20:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi 34L

80 EUR

17 Sht 20:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

17 Sht 20:54 Skuter , Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

17 Sht 20:54 Kros/Enduro , Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

17 Sht 20:53 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 300 Marmit Origjinale

250 EUR

17 Sht 20:53 Skuter , Tiranë

Honda X ADV Xham

30 EUR

17 Sht 20:52 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

17 Sht 20:51 Skuter , Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

16 Sht 15:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Honda NC700S LEOVINCE

5 600 EUR

28 Gush 14:21 Sportiv , Tiranë

€€€€ Blejm motorra €€€

1 EUR

27 Korr 02:38 Të tjera , Durrës

shitet motorr i viteve 70

500 EUR

20 Korr 20:13 Skuter , Pogradec

Nmax 2017

2 900 EUR

29 Qer 08:42 Të tjera , Tiranë

Shitet

18 500 LEK

21 Qer 20:28 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
15 Pri 23:21 Kros/Enduro , Tiranë

Motorra kros 3 cop ne gjendje pune

1 000 EUR

12 Shk 09:55 Sportiv , Tiranë

60 mij lek ,Tenda shiu per motorra

60 LEK

10 Shk 13:02 Të tjera , Tiranë

KOLEKSION MOTORRASH

22 Dhj 19:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fier

Pjes dhe aksesor per motorra

123 LEK

13 Dhj 05:58 Sportiv , Tiranë

Cadra shiu per motorra

80 LEK

Viti: 2021
22 Tet 16:48 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Xhadra shiu per motorra

80 LEK

Viti: 2021
20 Tet 12:06 Sportiv , Korçë

honda

2 LEK

16 Tet 23:59 Sportiv , Tiranë

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
03 Tet 13:24 Kros/Enduro , Kukës

Shiten 2 motorra

1 300 EUR

Viti: 2006
21 Sht 17:27 Të tjera , Tiranë

Shiten Dy motorra dayang 125 cc dhe 49 cc

900 LEK

Viti: 2019
12 Sht 14:47 Kros/Enduro , Shkodër

Motorra

1 111 111 EUR

Viti: 2021
09 Gush 16:04 Të tjera , Elbasan

Shiten

500 LEK

Viti: 2000
30 Korr 19:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Motorra scooter

1 LEK

Viti: 2008
29 Korr 13:53 Sportiv , Fier

Shitet Goma Diablo Pirelli 180/60 17

60 LEK

Viti: 2017
12 Qer 12:00 Sportiv , Mallakastër

Shitet motorri

450 LEK

Viti: 2007
11 Qer 12:00 Sportiv , Tiranë

✅Bli papaq me keste ,,vetem 110 mij lek ne muaj

110 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2021
25 Maj 10:30 Skuter , Tiranë

SHITUR FLM MERRJEP

1 500 EUR

Viti: 2005
14 Maj 19:48 Sportiv , Tiranë

Bateri 12V 9A, 12 Euro

12 EUR

Viti: 2021
05 Maj 18:23 Skuter , Tiranë

Motorra me porosi me dhe pa dogane

1 EUR

Viti: 2011
04 Maj 21:29 Skuter , Shkodër

Shiten motorrat

1 LEK

Viti: 2002
01 Maj 00:54 Skuter , Tiranë

SUPER OKAZION X-Max 250 i

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj MOTORRA | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • MOTORRA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • motorra në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • motorra në kategorinë Moped (nën 50cc) | Aprillia
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • MOTORRA në kategorinë Sport dhe rekreacion
  • Motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione