motorra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 23
Yamaha , 17
Piaggio , 15
Aprilia , 6
Lifan , 5
BMW , 4
Adly , 3
Kawasaki , 3
Ducati , 2
Vespa , 2
CFMOTO , 1
Husqvarna , 1
Italjet , 1
Jinling , 1
Malaguti , 1
Peugeot , 1
Rivero , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorra , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorra Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:43 ,

Motorciklete LIFAN 110 Sport

105 000 LEK

Viti: 2020
Dje 18:40 ,

Motorciklete Yinxiang me 0 km.

90 000 LEK

Viti: 2020
Dje 16:30 ,

Motorciklete HONDA C 110 me 0 km.

160 000 LEK

Viti: 2018
Dje 14:25 ,

Honda CafeRacer

3 300 EUR

Viti: 2002
06 Mar 22:49 ,

Marmite sportive 100 euro

100 EUR

Viti: 2020
03 Mar 10:49 ,

Shiten motorra per invalida

2 000 EUR

Viti: 2020
25 Shk 13:58 ,

Harley

600 EUR

Viti: 2004
15 Shk 01:06 ,

MOTORRA ME 4 RROTA

500 EUR

Viti: 2011
14 Shk 10:38 ,

Motorra me 4 goma

500 EUR

Viti: 2011
09 Shk 23:26 ,

BLEJ MOTORR SPORTIV

11 000 EUR

Viti: 2011
06 Shk 20:45 ,

Motorra

1 111 EUR

Viti: 2020
12 Jan 14:32 ,

Marmite sportive 50 Euro

50 EUR

Viti: 2020
03 Jan 02:24 ,

Motorciklete HONDA C 100.

140 000 LEK

26 Dhj 18:53 ,

Motorra

1 111 EUR

Viti: 2020
19 Dhj 15:11 ,

HONDA C 125 INJEKSION

180 000 LEK

Viti: 2018
29 Nën 08:27 ,

Motorr Elektrrik

830 EUR

Viti: 2020
13 Nën 11:26 ,

Motorra skuter

45 000 LEK

Viti: 2011
01 Nën 07:34 ,

Skygo

Viti: 2000
14 Tet 22:37 ,

Shiten motorra

40 000 LEK

Viti: 2010
13 Sht 17:32 ,

Suzuki Burgman An400 k7

2 650 EUR

Viti: 2009
10 Sht 00:20 ,

Motorra te rinj Shkoder

111 LEK

Viti: 2020
09 Sht 21:45 ,

Motorra te rinj

11 111 LEK

Viti: 2020
30 Gush 22:07 ,

Motorra me bateri

1 100 EUR

Viti: 2020
07 Korr 10:13 ,

YAMAHA

1 600 EUR

Viti: 2002
25 Pri 03:56 ,

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
31 Mar 12:26 ,

Motorra

420 LEK

Viti: 2004
09 Shk 10:32 ,

Shes

50 000 LEK

Viti: 2000
17 Jan 21:32 ,

Shitet motorri per arsye mospordorimi.

1 200 EUR

Viti: 2007
31 Gush 18:48 ,

shitet ose nderrohet

Viti: 1998
15 Korr 18:24 ,

Shiten 2 motorra papaq

75 000 LEK

Viti: 2015
17 Qer 15:45 ,

Yamaha YZ450F 2 copë 2013 dhe 2009

5 400 EUR

Viti: 2013
01 Qer 20:19 ,

motorra ne shitje

650 LEK

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorra | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione