Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 98
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 45
Aixam , 18
BMX , 3
Aprilia , 112
Baotian , 8
Barossa , 7
Bashan , 6
Beeline , 4
Benelli , 18
Beta , 11
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 117
Boom , 7
BRP , 4
Burelli , 2
Can Am , 10
CFMOTO , 19
CPI , 2
Daelim , 10
Derbi , 1
DKW , 3
Ducati , 39
e-max , 4
Explorer , 3
Generic , 1
Gilera , 20
GOES , 2
Honda , 500
Horex , 2
Husqvarna , 3
Hyosung , 6
Indian , 2
Italjet , 12
Jawa , 2
Jinling , 20
Kawasaki , 187
Keeway , 6
Kingway , 3
KTM , 83
Kymco , 93
Lambretta , 1
Lifan , 428
Linhai , 3
Luxxon , 5
Maico , 1
Malaguti , 14
MBK , 6
Motobi , 4
MV Agusta , 2
Mz , 3
Online , 16
Pegasus , 1
Peugeot , 11
PGO , 1
Piaggio , 188
Polaris , 7
Rivero , 1
Shineray , 55
Skyteam , 1
Suzuki , 100
SYM , 48
TGB , 3
TM , 6
Triumph , 15
Vespa , 29
VICTORY , 6
Yamaha , 543
Zero , 2
Zhongyu , 6
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.27 Nën 22:20 Kros/Enduro , Tiranë

BMW GS 1200

18 500 EUR

Viti: 2018
29 Tet 15:24 Me katër rrota/ATV , Kavajë

2022 CFMOTO CFORCE 800cc

3 500 EUR

Viti: 2022
27 Tet 02:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda Metropolitan 50cc

Viti: 2020
27 Tet 02:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda super cub 125cc

Viti: 2020
26 Tet 22:41 Sportiv , Durrës

Shitet bicklet elektrike

700 EUR

Viti: 2023
26 Tet 22:40 Sportiv , Fier

❎Shitet ❎

9 500 EUR

Viti: 2018
26 Tet 13:56 Me katër rrota/ATV , Kukës

ATV 49 CC 2022 Model Quad Kuad 4 Gomsh Full Extra

Viti: 2021
26 Tet 13:56 Me katër rrota/ATV , Kukës

ATV 49 CC 2022 Model Quad Kuad 4 Gomsh Full Extra

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Skuter , Berat

dasdsa

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Skuter , Berat

Today 27

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Skuter , Berat

dasdsa

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Berat

test

Viti: 2021
20 Tet 14:50 Dyqani Touring , Dibër

sdfsdfsdf

Viti: 2018
20 Tet 14:50 Dyqani Skuter , Dibër

dasdsa

Viti: 2021
20 Tet 14:50 Dyqani Motoçikleta (mbi 50cc) , Dibër

dsads

Viti: 2021
20 Tet 14:50 Dyqani Skuter , Dibër

test UPDATE - 2

Viti: 2021
13 Tet 16:06 Skuter , Durrës

fghfghfgh

Viti: 2017
09 Tet 23:59 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
07 Tet 21:23 Të tjera , Shkodër

Shitet motorr ne gjendje te re me shum pak km

1 100 EUR

Viti: 2023
23 Sht 21:35 Skuter , Tiranë

Super cub 125

Viti: 2020
21 Sht 14:36 Të tjera , Vlorë

Okazion 2 motorra

150 000 LEK

Viti: 2019
15 Sht 15:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

BICIKLETE ORIGJINALE

240 EUR

Viti: 2023
13 Sht 12:08 Sportiv , Tiranë

Bli papaq me kesete ose me lek ne dor Yinxiang 125 cc

1 300 EUR

Viti: 2022
12 Sht 18:38 Skuter , Tiranë

honda x adv

Viti: 2021
04 Sht 14:05 Skuter , Tiranë

Scooter Electric

900 EUR

Viti: 2014
04 Sht 14:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Scooter elektrik

1 100 EUR

Viti: 2014
21 Qer 20:40 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
21 Qer 20:37 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
21 Qer 20:37 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
21 Qer 20:28 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
10 Qer 15:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Kit cilindër X-Max 250

200 EUR

Viti: 2015
09 Qer 18:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Shitet Scooter 2016 125cc 80.000 mij Leke

80 000 LEK

Viti: 2016
29 Maj 16:43 Chopper/Coustom , Tiranë

Harley Davidson Elektra Glide

11 000 EUR

Viti: 2012
15 Maj 14:17 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Skuter électrique xiaomi air pro 2

500 EUR

Viti: 2023
12 Maj 15:26 Sportiv , Fier

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
12 Maj 11:22 Touring , Tiranë

Shitet Motorr BMW

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
07 Pri 21:20 Sportiv , Tiranë

Bicikleta elektrike

1 EUR

Viti: 2020
30 Mar 18:20 Touring , Durrës

BMW F700 GS 2015

6 900 EUR

Viti: 2015
25 Mar 19:54 Skuter , Tiranë

Tmax

12 000 EUR

Viti: 2017
09 Mar 13:48 Të tjera , Tiranë

Yamaha Crypton S Jupiter FINN 115cc

10 LEK

Viti: 2022

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione