Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vespa ne Shitje | Njoftimet per Motoçikleta (mbi 50cc) ne Shitje

Vespa , 293
Piaggio , 124
Honda , 11
Kawasaki , 4
Yamaha , 4
Aprilia , 3
Italjet , 2
Jawa , 1
Kymco , 1
Suzuki , 1

Vespa të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Me katër rrota,Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Vespa në shitje apo nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor Vespa online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motor Vespa që i përshtatet nevojave tuaja.Dje 18:00 Dyqani ,

Piaggio Vespa

3 200 EUR

Viti: 2016
Dje 16:34 ,

VESPA PX 200 e

1 500 EUR

Viti: 1999
Dje 10:56 Dyqani ,

X MAX 125 cc viti 2018

4 900 EUR

Viti: 2018
Dje 10:53 Dyqani ,

Honda NC 750cc X

6 300 EUR

Viti: 2018
Dje 10:49 Dyqani ,

X max 250 cc ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
27 Qer 21:49 ,

Vespa pk 125s

1 800 EUR

Viti: 1983
27 Qer 13:01 ,

Vespa px125

2 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
27 Qer 10:17 ,

Vespa LML

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
27 Qer 01:03 ,

vespa

1 800 EUR

Viti: 1989
26 Qer 15:53 ,

Vespa PX 150

1 800 EUR

Viti: 1992
23 Qer 12:47 ,

Vespa 150 kubik

1 900 EUR

Viti: 2011
21 Qer 01:25 ,

Vespa (PK)

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
19 Qer 23:41 ,

VESPA

1 800 EUR

Viti: 1983
18 Qer 22:37 ,

Vespa PX 125 cc

230 000 LEK

Viti: 2001
16 Qer 13:56 ,

VESPA 200 PX

2 990 EUR

Viti: 1982
14 Qer 20:10 ,

Shitet

45 000 LEK

Viti: 2001
13 Qer 19:03 ,

Vespa (piago) 150cc

2 200 EUR

Viti: 1981
12 Qer 17:20 ,

shitet

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
08 Qer 11:49 ,

Vespa PX

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
08 Qer 09:01 ,

Vespa

820 LEK

Viti: 1981
29 Maj 09:59 ,

Vespa 125 kubik me targa retro

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Maj 17:22 ,

Motorr Vespa Cosa

1 500 EUR

Viti: 1998
18 Maj 19:46 ,

Vespa GTV 250ie

3 150 EUR

Viti: 2012
18 Maj 13:09 ,

Shitet Vespa Primavera 69'

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Maj 10:18 ,

Vespa

850 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 11:53 ,

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
09 Maj 13:59 ,

vespa 50 cc gold

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Maj 17:25 ,

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
08 Maj 10:53 ,

Shesvespa

1 EUR

Viti: 2005
05 Maj 09:16 ,

Vespa

2 100 EUR

Viti: 1982
03 Maj 23:06 ,

Vespa ET 2002

950 EUR

Viti: 2002
29 Pri 13:23 ,

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
28 Pri 19:20 ,

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
25 Pri 22:04 ,

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Pri 10:24 ,

PJESE PER VESPA

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Pri 14:44 ,

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Pri 11:18 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1987
10 Pri 22:57 ,

Vespa PK 50 XL targa retro

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
09 Pri 11:21 ,

Shitet ndrohet

1 EUR

Viti: 1987
07 Pri 18:11 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1987
31 Mar 13:50 ,

Shitet/Ndrohet

1 EUR

Viti: 1987
29 Mar 22:14 ,

Shitet/Ndrohet

1 EUR

Viti: 1987
29 Mar 12:44 ,

Shitet Ndrohet

1 EUR

Viti: 1987
24 Mar 08:43 ,

Okazion vespa

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

Dëshironi të blini motorr Vespa të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Blej Motor Vespa ne shitje


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, Vespa,njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet per Vespa tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motor Yamaha ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor Vespa në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime per Vespa dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr Vespa të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.

  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Online
  • Vespa në kategorinë All Category
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Vespa në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • Vespa në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • vespa në kategorinë Moped (nën 50cc) | Piaggio
  • VESPA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • Vespa në kategorinë Materiale për ndërtim

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione