Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 61
Cube , 2
Aeon , 33
Aixam , 16
BMX , 4
Aprilia , 134
Baotian , 13
Barossa , 5
Bashan , 7
Beeline , 2
TREK , 1
Benelli , 9
Beta , 6
Blata , 2
BMW , 84
Boom , 11
Burelli , 3
Cagiva , 18
Can Am , 3
Cectek , 1
CFMOTO , 3
CPI , 6
Daelim , 8
Derbi , 2
DKW , 1
Ducati , 93
e-max , 6
Explorer , 1
Gilera , 20
GOES , 2
Honda , 961
Horex , 1
Husaberg , 1
Husqvarna , 3
Hyosung , 8
Italjet , 7
Jawa , 7
Jinling , 8
Kawasaki , 635
Kingway , 1
KTM , 65
Kymco , 28
Lifan , 323
Linhai , 2
Luxxon , 6
Maico , 1
Malaguti , 9
MBK , 7
Motobi , 3
MV Agusta , 18
Mz , 5
Online , 17
Pegasus , 2
Peugeot , 5
PGO , 1
Piaggio , 56
Polaris , 3
Shineray , 20
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 355
SYM , 6
TGB , 2
TM , 8
Triumph , 34
Ural , 1
Vespa , 9
VICTORY , 2
Yamaha , 869
Zhongyu , 4

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.23 Maj 10:19
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR


Sot 12:24 Sportiv , Tiranë

biçiklet e re

200 LEK

Sot 12:24 Sportiv , Tiranë

biçiklet��������

180 EUR

Sot 11:39 Sportiv , Gjirokastër

Honda innova pa letra

800 LEK

Sot 11:27 Sportiv , Korçë

Ktm Duke 390

3 700 EUR

Sot 11:19 Sportiv , Tiranë

TMAX 2021

9 800 EUR

Sot 11:15 Sportiv , Gjirokastër

Shitet Honda innova pa letra

800 LEK

Sot 10:32 Sportiv , Tiranë

HONDA CB500F 2021

7 200 EUR

Sot 09:56 Sportiv , Tiranë

Triumph Trident 2022

7 900 EUR

Sot 09:55 Sportiv , Durrës

Kawasaki Z1000

6 600 EUR

Sot 08:25 Sportiv , Tiranë

Honda CB500F 2016

5 500 EUR

Sot 08:00 Sportiv , Tiranë

bmv 1250 gs 2022 diskutueshem

21 000 EUR

Sot 02:15 Sportiv , Tiranë

Dy 400 sts

5 400 EUR

Dje 22:12 Sportiv , Elbasan

Honda cbr

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:08 Sportiv , Tiranë

2010 YAMAHA FZ6-N S2 ABS

4 700 EUR

Dje 09:28 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrohet

6 700 EUR

Dje 08:23 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
03 Qer 23:40 Sportiv , Tiranë

T MAX 2017

10 000 EUR

03 Qer 22:05 Sportiv , Tiranë

Ninja 1000 SX

13 150 EUR

03 Qer 16:22 Sportiv , Shkodër

Lifan

700 LEK

03 Qer 15:25 Sportiv , Tiranë

Dy sts 400

5 400 EUR

03 Qer 11:58 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda CBR 500R/Abs

5 300 EUR

03 Qer 07:56 Sportiv , Tiranë

YAMAHA MT 09

7 200 EUR

02 Qer 22:48 Sportiv , Tiranë

R1 BIG BANG

7 000 EUR

02 Qer 22:25 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr Nipponia 2020

1 400 EUR

02 Qer 19:10 Sportiv , Tiranë

Shitet

2 100 EUR

02 Qer 18:20 Sportiv , Berat

Yamaha R1

02 Qer 12:55 Sportiv , Tiranë

Suzuki gsx-r 600cc

4 000 EUR

02 Qer 09:34 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda NC 700s DCT

5 500 EUR

02 Qer 07:52 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja 300 2014 ABS

4 300 EUR

01 Qer 21:52 Sportiv , Vlorë

OKAZION MV AUGUSTA

6 000 EUR

01 Qer 17:37 Sportiv , Tiranë

Ducati ne shitje

10 500 EUR

01 Qer 15:19 Sportiv , Tiranë

Shitet suzuki gsxr 600 cc

4 000 EUR

01 Qer 14:53 Sportiv , Tiranë

MT 07

8 500 EUR

01 Qer 14:40 Sportiv , Tiranë

R1 big bang

7 000 EUR

31 Maj 15:49 Sportiv , Tiranë

Suzuki V-Strom 650

10 000 EUR

31 Maj 15:02 Sportiv , Tiranë

Sts 400

5 400 EUR

30 Maj 20:45 Sportiv , Tiranë

Moto Guzzi California 2017

10 500 EUR

30 Maj 18:39 Sportiv , Tiranë

400 sts

5 400 EUR

30 Maj 15:27 Sportiv , Tiranë

OKAZION APRILIA RSV4

8 000 EUR

30 Maj 12:16 Sportiv , Tiranë

KTM SUPER DUKE 990 R

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
30 Maj 00:50 Sportiv , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

29 Maj 23:16 Sportiv , Durrës

R1 2010

7 500 EUR

29 Maj 18:03 Sportiv , Vlorë

Shitet Nderrohet

1 700 EUR


Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione