Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motorr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 473
Yamaha , 456
Lifan , 239
Piaggio , 235
Suzuki , 175
Kymco , 171
Kawasaki , 143
Aprilia , 110
BMW , 60
Malaguti , 59
Gilera , 38
Vespa , 37
Peugeot , 33
Adly , 29
SYM , 24
Jawa , 23
Shineray , 23
Ducati , 23
Benelli , 21
KTM , 19
Italjet , 17
Jinling , 15
Triumph , 12
Aeon , 12
Bashan , 11
Luxxon , 10
MBK , 10
Mz , 8
Pegasus , 8
Aixam , 7
Daelim , 7
Online , 7
Linhai , 6
CPI , 6
TGB , 5
Baotian , 5
Hyosung , 4
TM , 4
Beta , 4
CFMOTO , 4
MV Agusta , 4
VICTORY , 3
e-max , 3
Skyteam , 3
SMC , 3
Zero , 3
Kingway , 3
Husqvarna , 3
Laverda , 2
Burelli , 2
Sachs , 2
Motobi , 2
DKW , 2
Cagiva , 2
Polaris , 1
Beeline , 1
Horex , 1
Boom , 1
Maico , 1
Husaberg , 1
Cectek , 1
Barossa , 1
Aprillia , 1
Piaggio , 1
Blata , 1
Rivero , 1
Zhongyu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:00 ,

piagio x8 200 cc

1 650 EUR

Viti: 2005
Sot 09:49 ,

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
Sot 08:07 ,

Honda integra 750 39000 km origjinale

6 250 EUR

Viti: 2014
Dje 22:05 ,

Shitet motorr Lifan 100 cc

1 050 000 EUR

Viti: 2021
Dje 20:53 ,

X-Trail 250

Viti: 2021
Dje 14:09 ,

Yamaha 250cc

1 500 EUR

Viti: 2004
Dje 10:30 ,

HONDA SILVER 600cc i 2002 0696874507

1 950 EUR

Viti: 2002
Dje 10:17 Dyqani ,

Motorr choper

800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Qer 16:41 ,

OKAZION HONDA Forza

1 600 EUR

Viti: 2005
24 Qer 16:16 ,

Motorr Honda 110 cc

1 500 EUR

Viti: 2018
24 Qer 13:28 ,

Malaguti Madison 3 250i

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
24 Qer 13:19 ,

Honda Sh 300 Abs

3 200 EUR

Viti: 2012
24 Qer 13:16 ,

Piaggio X7 300 EVO

2 200 EUR

Viti: 2011
24 Qer 13:16 ,

Honda Sh 125 Abs

2 600 EUR

Viti: 2015
24 Qer 13:16 ,

Piaggio Beverly 350 Abs

3 900 EUR

Viti: 2013
24 Qer 13:16 ,

Honda Sh 125 Abs

2 600 EUR

Viti: 2016
24 Qer 13:16 ,

Honda NC 700 X Automat

5 900 EUR

Viti: 2013
24 Qer 13:13 ,

Honda CBR 250 Abs

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
24 Qer 03:26 ,

Shitet motorr aprila

1 500 EUR

Viti: 2008
23 Qer 23:49 ,

Papaq 79cc

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
23 Qer 18:45 ,

Motorr

15 LEK

Viti: 2005
23 Qer 15:28 ,

Motorr kros

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
23 Qer 09:24 ,

Motorr Elektrik

1 000 EUR

Viti: 2021
23 Qer 08:21 ,

298/1000

4 000 EUR

Viti: 2007

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione