Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 202
Aprillia , 1
Cube , 2
Yamaha , 1
Aeon , 85
Aixam , 27
BMX , 4
Aprilia , 794
Arctic Cat , 11
Baotian , 34
Yamaha , 4
Barossa , 12
Bashan , 41
Beeline , 9
TREK , 1
Benelli , 65
Piaggio , 3
Beta , 32
Bimota , 2
Blata , 6
BMW , 414
Boom , 17
BRP , 4
BSA , 2
Burelli , 13
Cagiva , 37
Can Am , 20
Cectek , 4
CFMOTO , 37
CPI , 17
Daelim , 54
Derbi , 4
Dinli , 2
DKW , 12
Ducati , 184
e-max , 20
E-Ton , 3
Explorer , 6
Generic , 3
Gilera , 266
GOES , 3
Honda , 2
Honda , 3168
Horex , 5
Husaberg , 4
Husqvarna , 29
Hyosung , 27
Indian , 3
Italjet , 56
Jawa , 74
Jinling , 49
Kawasaki , 1169
Keeway , 13
Kingway , 6
KTM , 228
Kymco , 620
Lambretta , 6
Laverda , 5
Lifan , 869
Linhai , 7
Luxxon , 23
Maico , 2
Malaguti , 402
MBK , 42
Megelli , 1
Motobi , 8
Moto Guzzi , 32
MV Agusta , 22
Mz , 26
Norton , 2
Online , 42
Pegasus , 22
Peugeot , 126
PGO , 8
Piaggio , 1661
Polaris , 20
Quadro , 1
Rivero , 4
Sachs , 5
Shineray , 88
Skyteam , 13
SMC , 8
Suzuki , 1561
SYM , 137
TGB , 11
TM , 25
Triumph , 66
Ural , 6
Vespa , 389
VICTORY , 10
Yamaha , 3722
Zero , 7
Zhongyu , 15
Zündapp , 3

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.Dje 16:08
Linku:
Skuter , Tiranë

SHITET XMAX 400cc

6 500 EUR

29 Sht 15:38
Linku:
Kros/Enduro , Tiranë

Okaziiiion Urgjent

7 299 EUR

22 Sht 16:57
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Shitet

10 500 EUR


Sot 02:21 Kros/Enduro , Berat

Husqvarna 450te enduro

1 700 EUR

Sot 00:36 Skuter , Shkodër

Malaguti Madizon

1 600 EUR

Dje 23:27 Kros/Enduro , Tiranë

Honda X Adv 750 2020 Pa Dogane!

12 000 EUR

Dje 23:05 Skuter , Durrës

Vespa 300 Gts

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:42 Skuter , Durrës

Yamaha 125cc X-City

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:38 Skuter , Tiranë

HONDA XADV 750 cc

11 500 EUR

Dje 22:20 Me katër rrota/ATV , Krujë

Can am

13 999 EUR

Dje 22:09 Touring , Fier

����Honda pc 21 ardhur nga zvicra

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:03 Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Dje 22:01 Skuter , Durrës

Daelim RT3S 300 cc

Dje 22:00 Skuter , Tiranë

�� OKAZION ��

1 200 EUR

Dje 22:00 Skuter , Durrës

Delivery 125 cc

Dje 22:00 Skuter , Durrës

Rizato Califone

500 EUR

Dje 21:56 Skuter , Durrës

Alpha Scooter 125 cc

Dje 21:55 Skuter , Durrës

Max-T 125 cc

Dje 21:38 Të tjera , Pogradec

Motorr Harley

350 EUR

Dje 21:36 Skuter , Tiranë

����Honda Sh150����

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:21 Skuter , Pogradec

Motorr malaguti 150 cc viti 2002

1 500 EUR

Dje 21:16 Sportiv , Tiranë

Suzuki V-Strom 650

9 500 EUR

Dje 21:13 Skuter , Durrës

❌️Honda Vision 110, viti 2013

2 000 EUR

Dje 20:49 Sportiv , Tiranë

Motorr Zonsen 125cc

1 150 EUR

Dje 20:48 Të tjera , Tiranë

Shitet Scooter kugo 1000 W

399 EUR

Dje 20:43 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

280 EUR

Dje 20:38 Sportiv , Tiranë

Triumph 675

Dje 20:19 Skuter , Elbasan

Kymco mundesi kembimi

1 700 EUR

Dje 20:01 Skuter , Berat

T max

3 500 EUR

Dje 19:53 Skuter , Tiranë

X max 250cc

2 200 EUR

Dje 19:13 Touring , Durrës

KTM 1290 Superadventure S - 2018

14 500 EUR

Dje 19:08 Touring , Tiranë

Yamaha xj6

5 700 EUR

Dje 19:08 Skuter , Tiranë

X-MAX 300cc

6 200 EUR

Dje 18:58 Touring , Tiranë

VESPA PX

1 500 EUR

Dje 18:53 Kros/Enduro , Sarandë

Suzuki ne shitje 700€

700 EUR

Viti: 1999
Dje 18:37 Të tjera , Tiranë

SUZUKI V-STROM 650

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:29 Skuter , Tiranë

Skuter elektrik perfekt ��padiskutim

190 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:06 Touring , Tiranë

Honda Integra 700cc 2012

4 700 EUR

Dje 18:04 Touring , Tiranë

BMW 1200 RS

7 000 EUR

Dje 18:04 Touring , Tiranë

W800 Kawasaki

7 000 EUR

Dje 18:01 Touring , Tiranë

bmw gs 1200cc 2006

6 500 EUR

Dje 18:00 Skuter , Tiranë

xmax 400cc abs 2014

5 200 EUR

Dje 18:00 Skuter , Tiranë

vespa gts 300cc 2015

4 700 EUR

Dje 18:00 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione