Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 58
Aeon , 26
Aixam , 3
Aprilia , 433
Baotian , 12
Yamaha , 2
Barossa , 4
Audi , 1
Bashan , 6
Beeline , 5
Benelli , 31
Piaggio , 1
Beta , 14
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 40
Boom , 2
Burelli , 5
Cagiva , 2
Can Am , 1
CFMOTO , 8
CPI , 1
Daelim , 19
Derbi , 2
DKW , 2
Ducati , 3
e-max , 7
E-Ton , 1
Generic , 2
Gilera , 179
Honda , 892
Horex , 1
Hyosung , 5
Italjet , 23
Jawa , 6
Jinling , 11
Kawasaki , 35
Keeway , 7
KTM , 14
Kymco , 478
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 69
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 326
MBK , 31
Megelli , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Norton , 1
Online , 5
Pegasus , 7
Peugeot , 97
PGO , 3
Piaggio , 1263
Rivero , 1
Sachs , 3
Shineray , 3
Skyteam , 4
SMC , 1
Suzuki , 669
SYM , 96
TGB , 3
TM , 10
Triumph , 1
Vespa , 178
VICTORY , 2
Wottan , 1
Yamaha , 1516
Zero , 3
Zhongyu , 3

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.
Sot 19:10 Skuter , Pogradec

Motorr malaguti 150 cc viti 2002

1 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:46 Skuter , Shkodër

Honda

Sot 18:39 Skuter , Tiranë

SHES SCOOTER ELECTRIC XIAOMI m365

10 LEK

Sot 18:29 Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 350 ST

3 500 EUR

Online
Sot 18:12 Skuter , Tiranë

Fuoco 500cc GILERA OKAZION

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 18:01 Skuter , Tiranë

Beverly 300cc

3 500 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Skuter , Tiranë

SHITET HONDA SH OKAZION

1 100 LEK

Sot 17:43 Skuter , Shkodër

Honda 400 cc

2 500 EUR

Sot 16:41 Skuter , Tiranë

C600Sport 2013

7 000 EUR

Sot 16:22 Skuter , Tiranë

Sym JoyMax

Online
Sot 14:07 Skuter , Vlorë

Vespa GranTurismo 200 (SUPER OKAZION NE PAK DITE)

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:02
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Honda CB 500 F

4 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

Honda CB 500 F

4 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Skuter , Tiranë

Honda integra 700

5 400 EUR

Online
Sot 13:58 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 300

5 000 EUR

Online
Sot 13:50 Skuter , Tiranë

Tmax 530 2014 7500€

7 500 EUR

Sot 13:36 Skuter , Tiranë

shitet x max 2016

3 690 EUR

Online
Sot 13:35 Skuter , Tiranë

kymco 300 abs

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:35 Skuter , Tiranë

shitet x max 250 cc

3 890 EUR

Online
Sot 13:34 Skuter , Tiranë

shitet aprilia 500

1 590 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 13:31 Skuter , Durrës

Honda

1 960 EUR

Sot 13:27 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym jet 14 125 euro 5

2 900 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:27 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 250 MomoDesign

2 800 EUR

Online
Sot 13:27 Skuter , Tiranë

Yamaha Xmax 300

5 300 EUR

Online
Sot 13:15 Skuter , Tiranë

Kymco Agility 124cc 2009

1 100 EUR

Online
Sot 13:15 Dyqani Skuter , Tiranë

NIPPONIA 125cc -0 km

1 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:15 Dyqani Skuter , Tiranë

VESPA GTS 125cc

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha NMAX 125cc

2 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:10 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA FORZA 300cc

3 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Dyqani Skuter , Tiranë

CruiSym 250 cc 2020

4 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:08 Dyqani Skuter , Tiranë

SYM SYMPHONY 125 SR 0 km 2023

2 290 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 13:06 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 125S

2 250 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:57 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes m310 /2022

4 700 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 400cc/ momo design

5 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 125S euro5

2 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:49 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha x-max 300cc

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:49 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym symphony 200S- 0km

3 100 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:47 Dyqani Skuter , Tiranë

YAMAHA XMAX 125 cc

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA WAVE 110cc

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:46 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes M125 / 2022

3 800 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Skuter , Tiranë

ZONTES 350M -2023 -0KM

5 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:45 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Forza 300cc/ABS

3 590 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:44 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda FORZA 125cc/ 2015

3 650 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:44 Dyqani Skuter , Tiranë

HONDA NC 700X

6 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha xcity 125cc

2 100 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda SH 300 ABS

4 600 EUR

Shitësit të Besuar

Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione