125 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 201
Piaggio , 131
Yamaha , 125
Aprilia , 63
Kymco , 51
Vespa , 46
Kawasaki , 39
Lifan , 33
Malaguti , 29
Suzuki , 23
Gilera , 20
Adly , 10
Daelim , 9
Benelli , 7
CPI , 7
Online , 5
Peugeot , 5
SYM , 5
Aeon , 4
Ducati , 4
Italjet , 4
MBK , 4
Pegasus , 4
BMW , 3
Cagiva , 3
Jinling , 3
KTM , 3
Skyteam , 3
Beta , 2
Hyosung , 2
Lambretta , 2
Baotian , 1
Bashan , 1
CFMOTO , 1
Motobi , 1
Mz , 1
Shineray , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 125 , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 125 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 06:53 ,

Motorciklete 125cc Sport.

105 000 LEK

Viti: 2020
Dje 21:24 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Dje 21:01 ,

HONDA VARADERO 125 cc

2 400 EUR

Viti: 2008
Dje 19:26 ,

HONDA SH 125

1 500 EUR

Viti: 2006
Dje 19:17 ,

Kymcko 125 cc

Viti: 2009
Dje 17:04 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2009
Dje 12:50 ,

Skuter 125cc 2020 0km

1 250 EUR

Viti: 2020
Dje 10:51 ,

Vespa Et 125 CC

1 000 EUR

Viti: 2000
28 Shk 20:59 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 2010
28 Shk 10:33 ,

Aprila sr 125 cc

750 EUR

Viti: 2000
27 Shk 14:17 ,

Daytona Sprinter

1 EUR

Viti: 2018
25 Shk 20:10 ,

LX 125

1 800 EUR

Viti: 2006
25 Shk 16:48 ,

ATV 125 CC

1 EUR

Viti: 2020
25 Shk 16:48 ,

ATV 125 CC

1 EUR

Viti: 2020
25 Shk 13:58 ,

Harley

600 EUR

Viti: 2004
23 Shk 15:11 ,

Lifan

1 000 LEK

Viti: 2017
20 Shk 18:28 ,

Kymco agility 125cc 2013

1 400 EUR

Viti: 2013
19 Shk 10:29 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 2008
19 Shk 08:45 ,

Shitet motorr 125 cc

270 LEK

Viti: 2005
18 Shk 20:14 ,

shes motorr 650 euro

650 EUR

Viti: 2005
18 Shk 17:41 ,

Yamaha X-MAX 125cc 3800euro

3 500 EUR

Viti: 2015
17 Shk 12:04 ,

Honda 125 cc 250 cc

1 050 EUR

Viti: 2002
16 Shk 22:28 ,

Shitet Honda pantheon.

1 050 EUR

Viti: 2002
16 Shk 04:33 ,

garelli

350 LEK

Viti: 1995
15 Shk 12:37 ,

yamaha 125 cc

300 LEK

Viti: 2001
15 Shk 12:37 ,

yamaha 125 cc

300 LEK

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 125 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

125 125 125cc 125cc 125cc 125 125 125cc 125cc 125cc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione