Fiat | Vlorë | Automjete | Makina

Fiat , 576
Audi , 9
Ford , 7
Mazda , 2
Opel , 2
Renault , 2
BMW , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:02
Linku:
,

FIAT FREEMONT 2012 MUNDEESI NDERRIMI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 22:02
Linku:
,

FIAT FREEMONT 2012 MUNDEESI NDERRIMI

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:26 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 ,

Fiat Panda 2012 1.4 GAZ-BENZIN Letrat sapopaguara

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 20:45 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:50 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 ,

Super Okazionnnn Fiat Punto Gaz benzin 1.2 8v me letra1 vit.

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:46 ,

Bravo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:15 ,

Fiat grande punto 1.3 naft 4 porta 2008 AUTOMAT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 17:52 ,

Okazion, Fiat Freemont

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 09:52 Dyqani ,

Fiat Panda 4x4 1.3 MultiJet 2008 AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 09:51 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 07:46 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:13 ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:02 ,

Fiat stilo

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:12 ,

Fiat Doblo

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 22:54 ,

Fiat Idea 1.3 nafte

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 14:53 ,

OKAZION!! Fiat Panta 1.2 gaz+benzin

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 18:22 ,

Fiat punto 1.3 naft 4 porta 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:42 ,

Fiat grande punto

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:57 ,

Fiat Punto Evo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 16:25 ,

Fiat panda

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 21:31 ,

Shitet me cmim te arsyeshm

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 23:50 ,

AUTO AMBULANCA Viti 2010 3.0 DISEL

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 11:17 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 19:59 ,

OKAZION

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:19 ,

Fiat Grande Punto

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:11 ,

Shitet 2700 euro ose nderrohet me makine tjeter

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 09:48 ,

OKAZIONNN!!!!! Shitet makina per arsye mos perdorimi

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet per arsye emigrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:18 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 21:55 ,

Fiat Doblo ndrohet

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:20 ,

Shese

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:57 ,

Fiat Punto benzin

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:57 ,

Shitet ose nderohet.

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 20:43 ,

Shitet makinë Fiat Bravo

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 23:50 ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:36 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione