Irea Property

Prona ne Shqiperi

Irea Property eshte nje agjensi pronash me qender ne Vlore dhe shtrirje aktiviteti ne Rivieren Shqiptare.   Shfaqni Më Shumë Irea Property eshte nje agjensi pronash me qender ne Vlore dhe shtrirje aktiviteti ne Rivieren Shqiptare.

Me nje eksperience 6 vjecare ne tregun e pronave te patundshme ajo u ka sherbyer qindrave klientve dhe ka marketuar pronat Shqiptare ne tregun Nderkombtar te Real Estate.

Irea Property përfaqëson investitoret në procesin e blerjes, shitjes, dhënies me qira dhe menaxhimin e pronave në Rivieren Shqiptare.

Objektivi ynë kryesor është maksimizimi i kthimit mbi investimin (ROI) përmes investimeve të pasurive të patundshme në zonat që janë duke përjetuar rritje dhe zhvillimin afat-gjatë te ekonomise.

Ne jemi nje grup profesionistesh me eksperience ne marketin e pasurive te patundshme dhe njohesit me te mire te ketij tregu ne Rivieren Shqiptare.

Ne ju ndihmojme te gjeni pronen e endrrave tuaja ne bregdetin e bukur te Shqiperise.

Irea Property ofron sherbime te shumta ne tregun Real Estate si Shitje Blerje dhenie –marrje me qera.Manaxhim pronash konsulence financiare dhe juridke.

Gjithashtu Irea Property ka menduar dhe per ata qe deshirojne te pushojne ne Shqiperi duke ofruar nje game te gjere akomodimesh

si :Apartamente,Hotele etj.Nese vini ne Shqiperi dhe kerkoni te qendroni ne nje apartament per kohe te shkurter Irea Property e ka zgjithjen nepermjet sistemit te saj Short Rental ajo ofron Apartamente komode ne qytetet kryesore te Shqiperise per periudha qeraje afatshkurtra.
Blv Ismail Qemali
Vlorë
13 Nën 13:43 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore

113 000 EUR

11 Nën 15:18 Vila , Vlorë

Shitet Vile ne Kanine

150 000 EUR

11 Nën 15:18 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me dy kate ne Vlore

122 000 EUR

11 Nën 15:18 Apartamente , Vlorë

Apartament me pamje nga deti ne Vlore

104 000 EUR

11 Nën 15:18 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private ne Vlore

67 000 EUR

11 Nën 15:18 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje ne Skele, Vlore

60 000 EUR

23 Tet 12:33 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera gazoniere ne vlore

100 EUR /muaj

18 Shk 21:28 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje ne Vlore

59 000 EUR

Në fillim