Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet b clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 11
Fiat , 7
Toyota , 5
BMW , 5
Ford , 5
Opel , 2
Citroën , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet b clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet b clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:54 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

W204 C300 benxin gaz

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:16 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:40 Makina , Durrës

Nderrohet me fiat panda 4x4 ose automat fiat 500

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:55 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:32 Makina , Tiranë

Mercedes A 200 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:15 Dyqani Makina , Durrës

SHITET B CLASS I ARDHUR NGA GJERMANIA / VITI 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 Makina , Durrës

B clas ���� Viti 12/2007 Motorr 180 Nafte Automat me Dogan

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:47 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.1 benzine 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 1.3 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Shitet sprinter 515 me pedan

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 09:28 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Nën 14:15 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 1.4 TSI AUTOMAT 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 10:00 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 08:54 Makina , Durrës

B Clas 2014 180 (OKAZION)

12 480 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 16:11 Makina , Tiranë

B clas

12 345 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:18 Makina , Tiranë

Garazhd Stacioni trenit 1020 m2 magazine

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 17:30 Makina , Tiranë

SMART VITI 2010

3 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Nën 17:52 Makina , Durrës

C200 kompressor benzin gaz 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:38 Makina , Sarandë

Shitet ose ndrrohet B-Clas

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 20:59 Makina , Elbasan

B clas Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 20:51 Makina , Durrës

B Clas Viti 2008 ���� Motorr 180 Nafte Kamje Automat

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 17:58 Makina , Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 09:31 Makina , Tiranë

b clase 200 nafte

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 11:29 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz b clas

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 14:56 Makina , Tiranë

B clas 1.8 diezel

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 09:25 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 09:59 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 2.0 nafte 2004 manuale

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 16:46 Makina , Tiranë

Mercedes benz B170 manual

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 20:16 Makina , Tiranë

Mercedez benz B clas 200 nafte

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 04:54 Makina , Fier

B Clas Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 08:59 Makina , Tiranë

B clas

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:52 Makina , Vlorë

SHITET Mercedes-Benz B.Clas viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 00:12 Makina , Durrës

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Tet 04:29 Makina , Fier

Shitet ndrohet full opsion

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:50 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet B-Clas

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:03 Makina , Tiranë

shitet b class

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 12:44 Makina , Tiranë

Shitet Benz B Clas. 1.8 nafte.

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 05:43 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 13:09 Makina , Durrës

Mercedes B clas 2000 benzina gaz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet b clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione