Mundesi ndrrimi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 217
BMW , 204
Ford , 85
Land Rover , 52
Opel , 48
Renault , 38
Fiat , 37
Peugeot , 28
Nissan , 25
Toyota , 23
Citroën , 19
Porsche , 19
Smart , 18
Chrysler , 15
Hyundai , 15
MINI , 14
Chevrolet , 11
Jaguar , 11
Lancia , 11
Jeep , 10
Dodge , 9
Volvo , 9
Mazda , 8
Seat , 6
Škoda , 6
Kia , 5
Daewoo , 4
Honda , 3
Rover , 3
Suzuki , 3
Acura , 2
Isuzu , 2
Lincoln , 2
Artega , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Dacia , 1
Infiniti , 1
Lexus , 1
MG , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mundesi ndrrimi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mundesi ndrrimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 23:14
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:04 ,

BMW 528i X-Drive Viti 2012 FULL OPTIONS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:56 ,

Audi A6 S-Line Quattro 3.0TDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

��Okazion Suzuki Swift��

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

1.6 benzin /gaz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:19 ,

shitet nissan xterra benzin gaz,manual

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

Mercedes Benz E class 220 EVO

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:13 ,

BMW X5 3.0i Xdrive mundesi ndrrimi me makine me te vogel

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

Mercedez-Benz E280 CDI Look Evo Autoamte 4900 Euro

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 ,

Cadillac BLS 1.9 Nafte Automate Ekonomike Full 5200

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

Mercedez-Benz S500 Benzine-Gaz Full 12900 Euro

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Mercedez-Benz ML 270 CDI Letra Te Paguara 3200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Shitet Mercedes Benz

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Shitet Bmw - Gran Coupe 640 - Biturbo

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:43 ,

Okazion C300 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:21 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

GOLF 6 GTI 2012 mundesi ndrrimi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:33 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:33 ,

Mercedes B klas.naft 200 viti 2006

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

Skoda 1.9 viti 2006 mundesi ndrrimi.

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 ,

Fiat punto 1.3 naft multijet 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Sprinter 413

14 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:13 Dyqani ,

Audi A4 mundesi ndrrimi

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:10 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:06 ,

AVANGARD..E220..BI..TURBO..VITI 2012...180.MI..KM..ORGINALE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:51 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

OKAZION!!!! Opel combo...

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:40 ,

Audi A3 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:36 ,

Audi A6 3 TDI Quatro

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 ,

Shitet Ose Ndrrohet Mazda2 Viti 2005 Automat

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:06 ,

Cl 55 luk amg mundesi ndrrimi

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:56 ,

Shitet dodge ��(mundesi ndrimi)

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:17 ,

VW Golf 6 1.6 nafte me dogane te paguar����

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 ,

Mercedes benz E 270

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

Mercedes benz 270 viti 2004

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

Jaguar XF 5.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:15 ,

Mercedes benz EVO 220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:04 ,

Shitet A class 180 cdi

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:52 ,

Mercedes Benz 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 ,

Wv golf 5 manual 1.9 tdi okazioon

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:14 ,

TOUAREG 3.0 V6 (2008)

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:55 ,

Mercedes c class 2010 NDRROHET

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

Fiat 500

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:54 ,

Mercedes c class

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:34 ,

benz e250 naft 1vit letra

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:58 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:56 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:56 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mundesi ndrrimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione