Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 59
Aixam , 47
Alfa Romeo , 1244
Alpina , 9
Artega , 1
Audi , 19333
BAIC , 14
Bentley , 11
BMW , 12056
Bugatti , 6
Buick , 11
Cadillac , 48
Chevrolet , 302
Chrysler , 320
Citroën , 1997
Dacia , 41
Daewoo , 49
Daihatsu , 66
DeTomaso , 1
Dodge , 114
Ferrari , 5
Fiat , 4677
Ford , 13324
GMC , 14
Grecav , 6
Honda , 384
Hummer , 23
Hyundai , 1164
Infiniti , 5
Isuzu , 57
Jaguar , 451
Jeep , 646
Kia , 444
KTM , 2
Lada , 2
Lancia , 609
Land Rover , 2975
Landwind , 2
Lexus , 22
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 32
Maserati , 7
Maybach , 2
Mazda , 851
Mercedes-Benz , 73246
MG , 10
MINI , 422
Mitsubishi , 1282
Morgan , 1
Nissan , 2158
NSU , 4
Opel , 7337
Peugeot , 2745
Piaggio , 11
Porsche , 676
Renault , 3866
Rover , 216
Saab , 178
Seat , 1599
Škoda , 787
Smart , 405
Spyker , 1
Ssangyong , 149
Subaru , 73
Suzuki , 357
Talbot , 1
Tata , 8
Tesla , 2
Toyota , 5054
Trabant , 1
TVR , 5
UAZ , 3
VW Volkswagen , 35465
Volvo , 2238
Wartburg , 2
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 5

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 17:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Benz c class 2012 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON 4WD

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 16:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

MERCEDES BENZ X KLASSE 250d

25 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
25 Maj 15:56
Linku:
Makina  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Fier

Peugeot Boxer L1H1

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

C220 automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:52 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta 1.4 nafte Super gjendje 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Berat

shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes cls 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 23:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Pogradec

Vito 4x4 automat

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:50 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Berat

shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:50 Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Berat

shitet

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:49 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 159  ·  Vlorë

Alfa 159

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

E clas 250

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:45 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Shitet Toyota Yaris 2003 Manual

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:45 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 4wD Titanium viti 2010 2.0 tdci Automat

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 2.0 TFSI Quattro Premium 2014 OKAZION

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitettt 18000

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN POLO R-LINE

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350d OKAZION

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c klas 220

4 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Mercedes Benz E-class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN AUTOMAT 2010 NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY FRIGORIFER 2013 AUTOMAT ZVICRA

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Librazhd

Shitet vw Lupo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vlorë

Wv caddy 2012 1.6 diesel

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 23:39 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528I VITI 2012 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA FULL OPTIONS

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 220 CDI AVANTGARDE 2007 ZVICRA

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Wolkswagen pasat 3c b6 Highline

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 230  ·  Fier

SHIT-NDERR E-2.3 GAZ-BENZINE-AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:39 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350

95 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:35 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:35
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz C220 CDI

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione