Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 96
Aixam , 54
Alfa Romeo , 2049
Alpina , 12
Artega , 4
Audi , 29675
BAIC , 20
Bentley , 24
BMW , 18488
Bugatti , 8
Buick , 22
Cadillac , 137
Chevrolet , 1071
Chrysler , 688
Citroën , 4368
Corvette , 14
Dacia , 150
Daewoo , 272
Daihatsu , 216
DeTomaso , 1
Dodge , 246
Ferrari , 7
Fiat , 10647
Ford , 25225
GMC , 49
Great Wall , 35
Grecav , 8
Honda , 779
Hummer , 105
Hyundai , 3140
Infiniti , 50
Isuzu , 97
Jaguar , 849
Jeep , 1361
Kia , 1095
KTM , 14
Lada , 14
Lancia , 1334
Land Rover , 5220
Landwind , 3
Lexus , 76
Lifan , 4
Ligier , 2
Lincoln , 104
Maserati , 57
Maybach , 5
Mazda , 1416
Mercedes-Benz , 97906
MG , 41
MINI , 1164
Mitsubishi , 2324
Morgan , 2
Nissan , 4673
NSU , 4
Opel , 13847
Peugeot , 5758
Piaggio , 44
Pontiac , 7
Porsche , 1634
Proton , 1
Renault , 7340
Rover , 411
Saab , 229
Seat , 2814
Škoda , 1628
Smart , 3730
Spyker , 2
Ssangyong , 332
Subaru , 135
Suzuki , 899
Talbot , 2
Tata , 43
Tesla , 9
Toyota , 11542
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 6
UAZ , 6
VW Volkswagen , 53896
Volvo , 3332
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 9
Zastava , 13

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 01:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz CLA 200 CDI - 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Eclass 350d AMG LINE����

38 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 23:05
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

����Yaris 2011 super gjendje���� benzin+gaz

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Gaz Benzin super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0T SUPERCHARGED

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet audi q5 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Mercedes-Benz B-180

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Tiranë

HUMMER H2 PICK-UP-06 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

30 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Volsfwagen 2013 1.6 DSG 7+1R

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Durrës

Hyundai ix35 automatik 2.0 diesel ( zvicra )

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

Shitet audi q3 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:33 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

SHITET Benz 220 Blutec Viti 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:33 Auto sallon Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Durrës

SHITET Fuoristradë Chevrolet Captiva 2007 benzinë gaz

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

Audi A7 Look RS7 Full Opsion...3.0 Nafte Super Gjendje...

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A7 PRESTIGE(S-Line) - 2013

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 25TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf 2.0TDI

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 Dinamic 2.0 Nafte

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

��2017 - BMW 730d xDrive

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0 Nafte

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0TDi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:32
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Benz C Class AMG Line Full Panorama 2.0 Benzin, Super Gjendj

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 2012 ���� 9.900€ OKAZION PANORAMA FULL EXTRA

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Tiranë

Fiat Punto Evo

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi A6 Quattro S-line 40 TDI Full Opsion, Super Gjendje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Tiranë

Daihatsu Siron 4x4

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione