Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Picanto

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kia Picanto | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:01 ,

Kia Picanto viti 2012, manual, 1.0 benzinë, 4500 €

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:53 Dyqani ,

Shitet Kia Picanto 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:37 ,

KIA PICANTO

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:19 ,

Kia Picanto 2012, benzin 1.0, manual 4700 euro

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Maj 23:30 ,

KIA PICANTO 1.0 BENZINE 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 12:04 ,

Shitet ose Nderrohet Kia Picanto 1.1 Benzine 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 02:30 ,

OKAZIN Kia Picanto 2014 ,benzin gaz orgjinal 6100€

6 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Pri 10:11 ,

Shitet kia picanto 1.1 benzine gaz

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 10:04 ,

Shitet kia picanto benzine gaz fabrike

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 17:05 ,

Kia Picanto 1.0 Benzine

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Pri 12:03 ,

Kia Picanto 1.1L

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 15:53 ,

Shitet makine ( e mirembajtur)

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 15:53 ,

Shitet Makine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 17:31 ,

Shitet makina

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 21:32 ,

Kia picanto kambio automatike

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 13:03 ,

‼️OKAZION‼️

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 21:14 ,

Okazion Shitet Kia 1.0 Benzin gas

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 20:56 ,

Kia Picanto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 20:42 ,

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 20:23 ,

Shes makinen

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 09:41 Dyqani ,

KIA PICANTO

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 06:30 ,

kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 06:30 ,

kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 04:20 ,

Vetem shitet

1 500 EUR

21 Tet 21:59 ,

kia picanto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:49 ,

kia picanto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 22:56 ,

Shitet makine Kia Picanto Automatike 55000€

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 19:14 ,

Shitet Kia automat

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 14:34 ,

Shitet Kia Picanto

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 13:46 ,

Kia 2006 ,, 1.0 benzin 1700€

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 20:53 ,

Kia Picanto

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 20:04 ,

Kia 2006 1500€

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 20:41 ,

Shitet kia picanto

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 15:04 ,

Kia piccanto 2006 1.0 benzin

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 12:32 ,

Kia piccanto 1.0 benzin 2006

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 19:51 ,

Kia Piccanto 1.0 benzin

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 17:19 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:07 ,

Okazion, cmim i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 10:18 ,

Okazion!! Kia Picanto Viti 2007 Benzine 1.1 Klima Manuale

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 18:59 ,

Shitet Kia picanto 1.0 Benzin Gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 00:20 ,

SHITET Kia Picanto 2014 ,benzin gaz orgjinal 6500€

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Pri 11:42 ,

Kia Picanto. 1.1 benzin 2005 okazion

1 440 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Pri 00:35 ,

kia picanti 1.1 benzin okazion.

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 12:35 ,

Shitet Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 13:39 ,

Kia picanto okazion

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 22:03 ,

Shitet kia viti 2016 1.0 benzin cmimi diskutueshem

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 12:28 ,

Shitet Kia Picanto okazion. Mundesi Nderrimi

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 17:33 ,

Kia picanto2014.. 6800€

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 16:16 ,

KIA PICANTO

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kia Picanto | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione