Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kia Picanto Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Kia Picanto | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:27 Dyqani Makina , Tiranë

Kia Picanto 2023

13 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:26 Dyqani Makina , Vlorë

��������Kia Piccanto 1.1 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 19:39 Makina , Vlorë

Shitje vlore

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:30 Makina , Tiranë

⚡️OKAZION⚡️Kia picanto 2016 Benzin Gaz Fabrike

5 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Mar 23:18 Makina , Berat

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 14:27 Makina , Durrës

Shitet Kia Picanto

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 18:14 Makina , Sarandë

Kia PICANTO

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 08:24 Makina , Elbasan

Kia benzin gaz

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 10:13 Makina , Tiranë

Kia picanto

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Tet 23:21 Makina , Sarandë

Shitet Kia PICANTO

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 14:50 Makina , Tiranë

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 12:10 Makina , Tiranë

Okazion Kia picanto Automat

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 19:26 Makina , Sarandë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 22:36 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 22:44 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 21:22 Makina , Durrës

Kia picanto 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 09:57 Makina , Tiranë

Kia Picanto 2012, benzin 1.0, manual 4700 euro

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Maj 12:04 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Kia Picanto 1.1 Benzine 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 10:11 Makina , Tiranë

Shitet kia picanto 1.1 benzine gaz

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 10:04 Makina , Tiranë

Shitet kia picanto benzine gaz fabrike

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 12:03 Makina , Tiranë

Kia Picanto 1.1L

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 15:53 Makina , Vlorë

Shitet makine ( e mirembajtur)

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 15:53 Makina , Vlorë

Shitet Makine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 17:31 Makina , Librazhd

Shitet makina

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 21:32 Makina , Durrës

Kia picanto kambio automatike

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 13:03 Makina , Durrës

‼️OKAZION‼️

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 21:14 Makina , Durrës

Okazion Shitet Kia 1.0 Benzin gas

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 20:56 Makina , Tiranë

Kia Picanto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 20:42 Makina , Tiranë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 20:23 Makina , Elbasan

Shes makinen

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

KIA PICANTO

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 06:30 Makina , Durrës

kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 06:30 Makina , Durrës

kia

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 04:20 Makina , Tiranë

Vetem shitet

1 500 EUR

21 Tet 21:59 Makina , Vlorë

kia picanto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:49 Makina , Vlorë

kia picanto

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 19:14 Makina , Tiranë

Shitet Kia automat

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Kia Picanto

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Sht 13:46 Makina , Vlorë

Kia 2006 ,, 1.0 benzin 1700€

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 20:53 Makina , Lushnjë

Kia Picanto

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 20:04 Makina , Vlorë

Kia 2006 1500€

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 20:41 Makina , Lushnjë

Shitet kia picanto

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 15:04 Makina , Vlorë

Kia piccanto 2006 1.0 benzin

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 12:32 Makina , Vlorë

Kia piccanto 1.0 benzin 2006

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 19:51 Makina , Vlorë

Kia Piccanto 1.0 benzin

1 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 17:19 Makina , Tiranë

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:07 Makina , Tiranë

Okazion, cmim i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 18:59 Makina , Vlorë

Shitet Kia picanto 1.0 Benzin Gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 00:20 Makina , Tiranë

SHITET Kia Picanto 2014 ,benzin gaz orgjinal 6500€

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Kia Picanto | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione