Panoramik | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1514
Smart , 687
BMW , 393
Audi , 307
Peugeot , 146
Nissan , 97
Fiat , 96
Renault , 83
Ford , 75
Land Rover , 71
Citroën , 66
Lancia , 50
MINI , 48
Porsche , 46
Opel , 23
Toyota , 19
Hyundai , 18
Volvo , 17
Škoda , 11
Jeep , 8
Honda , 7
Jaguar , 5
Kia , 4
Seat , 3
Cadillac , 2
Subaru , 2
Chrysler , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Lincoln , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Panoramik,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Panoramik Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:06
Linku:
,

SMART for TWO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:52
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:14
Linku:
,

Mercedes E350 4Matic

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 14:17
Linku:
,

Audi Q5 quattro 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 16:20 ,

-Ford Kuga 2.0 Diesel Automat////-Full Panorama!!!!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:18 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:08 ,

Urgjent Shitet/Ndrrohet Lancia Musa Full Optional

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:05 Dyqani ,

Auto City - Smart ForTwo,2009,Automat,Panorame

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:01 Dyqani ,

SMART BRABUS AUTOMAT INDIVIDUALE PANORAMIKE

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:01 Dyqani ,

GLK 2.5 NAFT FULL OPSIONE LOOK AMG PANORAMIKE

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:00 Dyqani ,

SHITET NISSAN QASHQAI 4×4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Mercedes C220 CDI Avantgarde Panorama Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

smart look brabus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:49 ,

Lancia Musa 1.4 Benzin Ideale Per Impiant Gazi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 ,

Smart në gjendje PERFEKTE MOTORIKE,XHENERIKE,ESTETIKE.

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:38 ,

Shitet Golf 7

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:33 ,

�� BMW X5 3.0xD 2010��

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 ,

��Ford Kuga �� * 2.0 Nafte automat *4x4 * Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:28 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:24 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Dyqani ,

Honda CR-V EXCLUSIVE 2.2 naftë super gjendje!!!!!!

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

OKAZION Shitet BMW X5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:06 ,

OKAZION BENZ C180 KOMPRESSOR BENZIN AUTOMAT (ZVICRA)

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:06 ,

Smart fortwo 1.0 2008 PANORAMIK Benzin-Gaz OKAZION

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:05 Dyqani ,

Okazion!Nissan X-Trail 2.2 Diesel 4X4 Full 06

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Dyqani ,

FIAT 500, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.2 BENZINE

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 Dyqani ,

Okazion!Toyota Yaris Verso 1.3 Gaz-Benzine Panorama 04

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:03 Dyqani ,

FIAT CROMA, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:02 Dyqani ,

LANCIA MUSA, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 1.4 BENZINE

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:55 ,

Ford Kuga Automat 2010 2.0 naft 4x4 - 9000€ diskutushem

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:48 ,

S clas 350 full panoramik

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:33 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2010-Automatik

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 Dyqani ,

Audi A3 panoramik-2.0 diesel

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

Urgjent shitet mercedes benz e220

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2.0 benxine-Automat

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:28 Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 14:28 ,

Mercedes Benz Ml 350d AMG Line Premium Edition

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:27 ,

Toyota Rav-4 2.2 Nafte 2009 ( Euro 5 ) ✅AUTOMAT✅

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:20 ,

�� c200 benzin+gaz '09��

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Shitet Smart 451,����edition

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:56 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

Shitet Q7 Premium e targuar

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

Volvo Xc90 Fund 2009 e Targuar Full Option

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 ,

2010 Mercedes-Benz S550 4Matic Long Version��Full Options��

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Panoramik | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione