Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Transit Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Transit | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 Makina , Durrës

✅ Ford Transit 2011 kamioncine ✅ Okazion Ford Kamjoncine ✅

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 Dyqani Makina , Durrës

Ford Transit 9 vende

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 Dyqani Makina , Fier

Ford Transit Coustom viti 2017 2.0 tdci 130cv

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 20:36 Makina , Tiranë

FORD TRANSIT VITI 2018 8+1 VENDE

17 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:49 Makina , Tiranë

Ford Tranzit 2010

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 15:34 Makina , Durrës

Ford Transit 8+1

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 23:17 Dyqani Makina , Tiranë

❗Ford Transit Okazion❗

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 23:08 Makina , Tiranë

❗Ford Transit Okazion❗

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 19:12 Makina , Tiranë

Ford tranzit kamionçin

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 18:31 Makina , Vlorë

Ford tranzit

1 800 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 11:10 Makina , Tiranë

Ford Transit

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 11:27 Makina , Kukës

Ford trnzit

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Sht 01:17 Makina , Kavajë

Ford tranzit

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 18:45 Makina , Tiranë

Okazion 16+1

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:15 Makina , Tiranë

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 17:23 Makina , Tiranë

OKAZION FURGON PASAGJERESH SUPER GJENDJE 4000€

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 11:34 Makina , Shkodër

Ford 2012 2013

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 15:43 Makina , Tiranë

FORD TRANSIT VITI 2018 NAFTE

17 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 02:58 Makina , Tiranë

OKAZION ‼️‼️‼️ Shitet Kamioncina Ford Tranzit

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

M5 EV Regular Edition, Basic, 7 Seats 400km me nje karikim

32 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 13:17 Makina , Tiranë

Super okazion Fugon

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 15:44 Makina , Shkodër

Ford

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Sht 09:53 Dyqani Makina , Durrës

Ford Transit - 9 vende

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 00:00 Makina , Kavajë

Kamioncine

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:31 Makina , Elbasan

Ford Transit

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 09:55 Makina , Tiranë

Okazion 4000€ Gjendje shume e mire ford pasagjeresh

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 08:45 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mos pordorimi

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 15:50 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendshe makine me qera rent van car rental

89 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 12:27 Makina , Fier

Ford transit//2009//2.2 naft//manual

5 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 10:39 Makina , Krujë

Ford Transit

85 000 LEK

02 Sht 12:31 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Transit T350M 111000 km

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Gush 18:06 Makina , Tropojë

Ford Transit 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 16:51 Makina , Korçë

Shitet Ford Tranzit

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Gush 14:37 Makina , Berat

Ford Transit 2016 PA DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 21:23 Makina , Berat

Okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 19:23 Makina , Tiranë

Ford Transit 330 Kombi 2.2 TDCi Manuell, 125hk, 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 17:42 Makina , Gjirokastër

Ford transit 2.5 I thjesht

3 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:49 Makina , Tiranë

Ford Tranzit.Naft.2016.Frigorifer Ngrires.Full.12.500 €

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 00:01 Makina , Tiranë

Ford transit 2003

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 22:04 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Transit 2.0 tdci

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 18:18 Makina , Has

Ford

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 19:10 Makina , Tiranë

Okazion

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 17:36 Makina , Has

Ford Transit

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 17:02 Makina , Tiranë

Ford transit 350L

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 12:15 Makina , Tiranë

furgon ford trazit

700 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 21:44 Makina , Durrës

FORD TRANZIT FRIGORIFER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 20:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 10:12 Makina , Vlorë

Okazion Ford Tranzit

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione