Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford ka - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 6312
Audi , 99
BMW , 56
Land Rover , 39
Toyota , 33
Opel , 31
Fiat , 17
Porsche , 12
Nissan , 9
Seat , 9
Volvo , 9
Hyundai , 8
Peugeot , 8
Citroën , 7
Renault , 6
Chevrolet , 6
Honda , 5
Smart , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Kia , 2
Cadillac , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Lincoln , 2
Lancia , 2
Chrysler , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford ka,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford ka Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:39
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 14:56 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Makina , Fier

‼️ML350 GRAND EDITION FULL ‼️

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:33 Makina , Durrës

Okazion

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:26 Makina , Tiranë

Ford Mondeo Okasion ne supergjendje.

155 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

Ford Focus C-Max nga Gjermania

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 Makina , Vlorë

(Nderrohet) Fiat Grande Punto (Abarth)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:04 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C-Class w205 super gjendje

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:38 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2007 letra tpreme nderrohet

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

��⚪Ford Kuga 11 Automat, 2.0 nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:11 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Lezhë

Ford kuga ( ardhur nga Zvicra)

84 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Shitet Benzin /Gaz

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 1.6DIESEL ECONETIC ✅️VITI:12/2011 ✅️PERFEKTE!

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford KA Okazion 3100 Euro

3 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Ford 2010 naft 1.6 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:17 Makina , Durrës

❌ FORD TOURNEO CONECT 1.8 NAFTE - 2011 - KAMBIO MANUALE❌

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:17 Makina , Durrës

❌FORD KUGA 2.0 NAFTE - MODEL 2009 - KAMBIO MANUALE - 4X4❌

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Audi Q5 ABT super full 3.0 diezel

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Bmw Z4 40i e sapo ardhur nga zvicra Viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Bmw 528 seria 5 benzin gaz okazion

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:58 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:28 Makina , Durrës

BENZ GLE 350 AMG 'GERMANY'

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Klass

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo XC 60 nafte 2.0

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:57 Makina , Lezhë

Shitet Ford Ka

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:50 Makina , Shkodër

Toyota Rav4 2010 - Automat

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Makina , Elbasan

Ford Focus 1.8 Tddi Super gjendje

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:30 Makina , Fier

Okazion Ford Focus

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

MERCEDES 350 BENZIN 2013 VITI FULL FULL FULL

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

����Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE ( LOOK SQ5����

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:25 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2016 Automatik

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:12 Makina , Fier

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFT 2018 SUPER GJENDJE

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:12 Makina , Fier

EVOQUE 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Durrës

JAGUAR XF 2.2 NAFT 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford ka | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione