Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 28
B-Max , 48
Bronco , 1
Capri , 13
C-Max , 2752
Cougar , 22
Courier , 65
Crown , 6
Econoline , 17
Econovan , 8
EcoSport , 34
Edge , 15
Escape , 105
Escort , 349
Excursion , 14
Expedition , 15
Explorer , 76
Express , 3
F 150 , 46
F 250 , 25
F 350 , 17
Fairlane , 3
Falcon , 6
Fiesta , 11047
Flex , 13
Focus , 17338
Focus C-Max , 308
Fusion , 2550
Galaxy , 2043
Granada , 3
GT , 7
Ka , 696
Kuga , 1009
Maverick , 124
Mercury , 8
Mondeo , 2627
Mustang , 155
Orion , 3
Probe , 8
Puma , 43
Ranger , 217
Raptor , 9
Scorpio , 3
Sierra , 6
S-Max , 338
Sportka , 2
Streetka , 11
Taunus , 8
Taurus , 10
Tourneo , 299
Transit , 2030
Windstar , 11

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Dje 15:33
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  EcoSport  ·  Tiranë

SHITET OKAZION. VITI 2019 48,000KM BENZINE/GAZ

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Maj 10:11
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Shitet Ford Escape 2017, EcoSport Benzin 1.6 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 17:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford grand c-max

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:06 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Ford Focus Super Gjendje !

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:02 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

OKAZION 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:00 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford c-max

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium 1.6 Diesel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

FORD GALAXY 2006 2.0 NAFTE (0672129418)

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET FORD FOCUS SE ECOFLES 2013 AUTOMAT 0689000399

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS TITANIUM 2013 AUTOMAT 0689000399

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:51 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga 2.0tdci automatik

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:50 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.5 AUTOMAT 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus Titanium-Full opsion-4 goma shtese-2009-1.6 nafte

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:50 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga Automat

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford Fusion 1.4 Naft

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Fucus

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Focus 1.6 Naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 diesel Automatik

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

pomp nafte fordi

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:38 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Ford Everest

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:38 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 1.8 Nafte TDi Manual Viti 2001

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Ford Focus 2012, 1.6 Nafte

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 CGI DIESEL

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford Focus 2.0 Gaz Benzin Dokumenta per 2 vjet

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:21 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

75 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Krujë

FORD FOCUS 1.6 NAFTE

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:04 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013 Manuale

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:04 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013 manuale Me dogane

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 16:04 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

Shitet Ford Ka 1.2 Benzine 2013 Me dogane

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Vlorë

Shitet Ford Fokus

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOKUS VITI 2010. BENZIN GAZ 1..6-SUPER GJENDJE.205 MI

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:49 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORD KUGA / 2.0 CRDI / 4MOTION OFF /RAUD /INDIVIDUAL ����

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:49 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

FORT KUGA 2.0 TDCI / 4MOTION /INDIVIDUAL MODEL FULL ��������

12 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:49 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford Kuga 2.0 Diesel Automatik 2010 ���� Mundesi Nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:19 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Berat

Ford Kuga V.2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:17 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

����Ford Kuga 2.5 Kambio Automatike 4X4 Zvicre ����

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:13 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

����Ford Kuga ST -Line 2.0 Nafte Automat 4X4 ~2014 ����

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:13 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:09 Makina  ·  Ford  ·  Edge  ·  Tiranë

Shitet ford edge sel

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kavajë

OKAZIOON. C. Max. 2006.NAFT.1.6.

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 BENZIN-GAZ 2009✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione