Ford ne Shitje | Njoftimet ne GjIthe Shqiperine

Aerostar , 23
B-Max , 35
Capri , 6
C-Max , 1823
Cougar , 13
Courier , 47
Crown , 4
Econoline , 16
Econovan , 3
EcoSport , 23
Edge , 4
Escape , 33
Escort , 336
Excursion , 17
Expedition , 11
Explorer , 48
Express , 2
F 150 , 38
F 250 , 21
F 350 , 11
Fairlane , 3
Falcon , 4
Fiesta , 7908
Flex , 8
Focus , 12954
Focus C-Max , 225
Fusion , 1700
Galaxy , 1730
Granada , 3
GT , 5
Ka , 623
Kuga , 313
Maverick , 90
Mercury , 7
Mondeo , 1894
Mustang , 130
Orion , 2
Probe , 8
Puma , 37
Ranger , 189
Raptor , 3
Scorpio , 3
Sierra , 5
S-Max , 173
Sportka , 2
Streetka , 10
Taunus , 7
Taurus , 8
Tourneo , 215
Transit , 1486
Windstar , 10

Blej Ford në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.17 Tet 21:06
Linku:
,

Ford Focus 2010 ne shitje

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 15:06
Linku:
,

Shitet Ford Focus viti 2009 1.6 TDCI

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15
Linku:
Dyqani ,

Fors S Max

Historiku i makinës

590 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:18
Linku:
,

Ford S-Max

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 13:11 ,

Ford Kuga 2.0Tdci Automat

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:07 ,

Ford Fiesta

Historiku i makinës

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

Ford C Max Titanium 2010

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

�� Ford Focus 2005

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Shitet makine

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:03 ,

Fiesta 08

Historiku i makinës

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 ,

SHITET

Historiku i makinës

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

FORD FUSION PLUS 1.6 NAFTE VITI 2008

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:59 ,

����FORD FOCUS ZVICRA����

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

OKAZION FORD FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Ford tranzit 2009 2.2 naft

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:58 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIK

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 Dyqani ,

FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI ME LETRA SUPER GJENDJE

Historiku i makinës

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 ,

FORD FUSION BENZIN GAZ VITI 2011

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:57 ,

Ford kuga 2.0 nafte 2015 me 50 mij km

Historiku i makinës

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:57 ,

fiesta.1.4 nafte. viti 2007. 2400 euro

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:56 ,

BENZIN GAZ FORD FUSION 1.4 VITI 2007

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2005

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte 2008

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 ,

FORD FIESTA OKAZION 1.4 NAFTE VITI 2008

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Ford Ranger// 2008// 4x4// AC// 4x4//

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Ford Ranger//2010// 2.5 nafte//4X4//

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 ,

SHITET FORD FUSION - 068 51 97 338

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:47 ,

Ford Fiesta

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Shitet ford fiesta 1.4 nafte, viti 2007

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 ,

Ford Fiesta 2006

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

SHITET

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Ford Mondeo 2011 1.6 100% Gaz 79.000KM SUPER EKONOMIK

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 12:40 ,

Ford Fusion 1.6 benzine/gaz

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:39 ,

FORD FIESTA /1.4BENZINE GAZ

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 ,

Ford Fusion 1.4 nafte.2007.manuale.me dogan

Historiku i makinës

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

FORD 1.6 naftë 2009 Super gjëndje

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:31 ,

Ford Fiesta Benzin 2003

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:28 ,

Ford Focus 1.8 Nafte

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

ford fiesta 1.4 diesel

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:27 ,

fiesta 1.6 nafte 2010

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Ford Focus 1.6naft 2009 PERFEKT

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 ,

Ford Focus 2009 1.6 Diesel

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Ford 1.6naft fund 2008 OKAZION

Historiku i makinës

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:22 Dyqani ,

Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4

Historiku i makinës

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:22 ,

Ford Grand C-Max 1.6 Nafte 2013 Manual

Historiku i makinës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:17 ,

OKAZIOON.FORD.C.MAX.NAFT.1.6.PERFEKT.

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 ,

Ford focus 1.8 benzin gaz

Historiku i makinës

2 240 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:17 ,

OKAZIOON.FORD.FOKUS.1.6.NAFT.

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Ford streetka

Historiku i makinës

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Jeni duke kërkuar për Ford ne shitje? Shiko njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford ne shitje nga modelet e ndryshme si ford fiesta, explorer, mustang, fusion, escape, edge, F-150, Taurus, Flex, Econovan, Excursion, Falcon, Transit, Taurus dhe shumë Ford të tjerë Kërko Ford ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford


Keni Ford që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione