Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Tiranë

Aerostar , 9
B-Max , 26
Bronco , 1
Capri , 4
C-Max , 1216
Cougar , 6
Courier , 20
Crown , 1
Econoline , 13
Econovan , 4
EcoSport , 17
Edge , 9
Escape , 51
Escort , 76
Excursion , 10
Explorer , 37
F 150 , 17
F 250 , 6
F 350 , 5
Fairlane , 1
Falcon , 3
Fiesta , 4597
Flex , 7
Focus , 6905
Focus C-Max , 118
Fusion , 955
Galaxy , 692
GT , 1
Ka , 300
Kuga , 614
Maverick , 48
Mercury , 4
Mondeo , 1229
Mustang , 84
Probe , 1
Puma , 17
Ranger , 72
Raptor , 5
Sierra , 1
S-Max , 152
Sportka , 1
Streetka , 4
Taunus , 1
Taurus , 3
Tourneo , 95
Transit , 432
Windstar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  F 150  ·  Tiranë

2013 Ford F150 Raptor SVT 6.2 L V8

37 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Korr 11:44
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

10 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:30 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA MODEL TITANIUM INDIVIDUAL 2.0 (NAFTE)

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:29 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford MONDEO TITANIUM 2.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAZ AUTOMATIKE SUPER GJENDJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.8 TDCI

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:47 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:26 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFT AUTOMAT 2010

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:24 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CURIER 1.5 NAFT MANUALE 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shes Ford Focus Benzin-Gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:02 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010.MANUAL 170MI KM

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

OKAZION FURD KUGA

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

OKAZION FORD KUGA

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet per arsye emigrimi

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

ford c max

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

Okazion Ford Galaxy

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:51 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

60 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:51 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

����SHITET FORD ESCAPE 2.5 BENZIN/GAZ AUTOMAT VIT-11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

����SHITET FORD ESCAPE 2.5 BENZIN/GAZ AUTOMAT VIT-11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Tiranë

Makina me qera

40 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Tiranë

Okazion Ford Galaxy

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta Benzine Gas 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta Benzine Gas 2002

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ FABRIKE VITI 2010.MANUAL 170MI KM

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Tiranë

Ford Smax 2.0 TDCI SUPER FULL

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM FULL 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL ST-line TITANIUM PANORAMA-2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2016 Automat 2.0 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga 2017 Automat 2.0 Nafte

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:46 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:45 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

OKAZION FORD C-MAX

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

OKAZION FORD C-MAX

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Makina  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Tiranë

Ford Focus-C Max 1.8 Benzine Gaz. Viti 2005

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION FORD FOCUS

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:41 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:31 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford KUGA shitet/nderrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

��shitet..Forde kuga viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

‼️shitet..forde kuga 2.0 Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Van rental albania, Rent a van tirana furgon me qera 9 vende

85 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione