Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford transit connect - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 70

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford transit connect,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford transit connect Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

���� FORD TRANSIT CONNECT 1.6 NAFTE 2015 ZVICRA ME DOGAN TE

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:24 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Connect versioni L okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:02 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CONNECT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Connect viti 2016 1.5 tdci 120cv

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 20:33 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Conect,,Viti 2021

16 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 08:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Connect 4+1 i 2021 Nafte

13 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit connect 1.8 diesel, viti2013

4 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:12 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Transit Connect 1.5D 2015 *AUTOMATIK*

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 10:46 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CONNECT - 1.5 TDCI MANUAL 2018

5 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Mar 09:37 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT COURIER - 1.5 TDCI MANUAL 2014

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Mar 09:37 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT COURIER - 1.5 TDCI MANUAL 2014

3 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Mar 09:37 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CONNECT - 1.5 TDCI MANUAL 2016

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Shk 08:15 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit connect

2 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 17:19 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Shitet Ford Transit Connect viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 19:42 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford connect frigoriferik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 13:30 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Librazhd

Ford transit connect

3 800 EUR

24 Tet 10:29 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford Transit Connect-2016-Automat

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Sht 15:44 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 00:30 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

FORD TRANSIT CONNECT 1.5 TDCI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Shk 09:44 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 11:53 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Transit Connect

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 17:41 Makina  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Ford Transit Connect

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 22:53 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Elbasan

Ford Transit Connect Në SHITJE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 17:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

ford transit connect 2018

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Korr 11:51 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Connect për Shitje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 23:20 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Berat

FORD TRANSIT GAZ+BENZINE 2005

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 19:10 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford transit connect

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 11:03 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

shitet ford transit connect 1.8 nafte 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 16:40 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford Transit Connect

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 16:24 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford Transit Connect

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 21:58 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit connect 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 21:25 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit connect

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:27 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Përmet

Ford transit connect

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 01:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 19:02 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Ford transit connect 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:37 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

FORD TRANSIT CONNECT 200 S

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:53 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Transit Connect

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 09:39 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Super fugon zvicre

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford Transit Connect

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 19:23 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Shkodër

Ford Transit Connect

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Sht 08:43 Makina  ·  Ford  ·  Tourneo  ·  Tiranë

FORD CÖNNECT FRIGORIFER VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 10:09 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

OKAZION Ford Transit Connect

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 17:01 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

FORD TRANSIT 1.0 BENZINE

7 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Mar 08:19 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Okazion!!! 1.8 D Ford Transit Connect

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Durrës

Okazion !!!

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 21:13 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Transit Connect

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 18:48 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

FORD TRANSIT CONNECT FRIGORIFER

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 12:38 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Connect

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Gush 14:40 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford transit Connect

2 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford transit connect | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione