Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 3
Aixam , 1
Alfa Romeo , 18
Audi , 55
Bentley , 1
BMW , 109
Cadillac , 1
Chevrolet , 5
Chrysler , 1
Citroën , 77
Dacia , 2
Daihatsu , 12
Dodge , 6
Fiat , 135
Ford , 255
GMC , 1
Honda , 20
Hyundai , 16
Isuzu , 3
Jaguar , 7
Jeep , 9
Kia , 5
Lancia , 11
Land Rover , 45
Lincoln , 1
Maserati , 3
Mazda , 14
MINI , 4
Mitsubishi , 15
Nissan , 48
Opel , 51
Peugeot , 40
Porsche , 14
Renault , 48
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 23
Škoda , 15
Smart , 21
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 14
Toyota , 50
Volvo , 40
Zastava , 1

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kavajë

OKAZION.TIGUAN.AUTOMAT.2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Range Rover Evoque 2.2 diesel (Dynamik drive )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:00 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:25 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /BLUMOTION / 4MOTION / EDICION PREMIUM FULL

20 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:28 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

����LAND ROVER ����DISCOVERY����R-DYNAMIC ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:18 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:45 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi Automat (Kontaktin Tek Pershkrimi)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

SKODA Oktavia Automat DSG 2.0 TDI (Kontaktin tek pershkrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E KLAS EVO 280 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:51 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

Skoda oktavia 2.0 automat super gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY 1.6 diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 TDI FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen PASSAT PREMIUM LINE 2.0 DIESEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford kuga Titanium 4WD viti 2017 1.5 Ecoboost 120cv

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Fier

Lancia Phedra viti 2009 2.0 mjt 136cv

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:23 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Bulqizë

Shitet Land Rover tdi (Pa Letra)

3 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFT MANUALE 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Benz E Class 220 CDI (212), viti 2012, automatike

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Toyota Urban Cruieser 1.4 naft 4x4

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kurbin

Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:42 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Durrës

HONDA RIDGELINE OKAZION

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:40 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

SHITET HONDA RIDGELINE

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Shitet audi A6 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Bulqizë

Shitet Land Rover tdi (Pa Letra)

4 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:02 Makina  ·  Daihatsu  ·  TREVIS  ·  Tiranë

OKAZION!!! Daihatsu Trevis Automatik 1.0 Klima

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:20 Auto sallon Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:12 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

Okazion Kia Sportage 4x4 Benzin Gas

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:58 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON 2015

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf6��

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:27 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Vlorë

Ford fiesa 1.4 gaz benzine

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 21:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E-class 220 ����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Korr 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

E250d Amg Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 20:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Clio

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 18:28 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

SHITUR ❌ FIAT PANDA 1.2 BENZINE 4X4 ❌

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 15:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Passat 2.5 Benzin/Gaz 2013

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet Tiguan R Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Korr 11:06 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

SUV HONDA CRV Benzin+Gaz

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Korr 09:12 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA 2.7 BENZIN AUTOMAT (zvicra)

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 07:52 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkodër

SHITET JEPP

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione